Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik tervet választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik tervet választanátok? A) vagy B)? Szalagavató+barátom+a csaj, akit utálok!

Figyelt kérdés

Szóval Adott,hogy van egy barátom,16 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást. Ő most ballag,eljött ugye a szalagavató.Van neki egy "legjobb lány barátja" is,együtt jártak óvodába,közel állnak egymáshoz,imádják egymást,blablabla.Volt egy buli kb 1 éve,ahol végre "megismertem" a lányt.Vártam a találkozót,gondoltam,ha a barátomnak fontos,akkor nekem is,biztos jól elleszünk.Na már most,mikor belépett az ajtón a csaj,szinte fellökött úgy elment mellettem,se köszönés,se semmi.Egész este került,mint egy leprást,ha rám is nézett,majd megfojtott volna.Mikor összebújtunk barátommal akkor is undorodva nézett rám,kb,hogy én hogy merem ezt.Azóta hanyagoljuk is egymást,a barátom szerint is így a legjobb.

Na és most ballag,eljön a szalagavató is.Mondanom sem kell,hogy egy suliba járnak a csajjal,évfolyamtársak.Na és be is jelentette a barátom,hogy együtt fognak táncolni.Engem meg sem kérdezett,hogy van-e kedvem,vagy valami...Azzal takarózott,hogy már elsőben megígérte a csajnak,hogy majd együtt táncolnak..na meg "nem lehet külsőst hívni"..

Semmi kedvem elmenni,nézni ott őket,ahogy enyelegnek,a család,rokonok majd:"De szépek vagyok így együtt,összeilletek,mint egy menyasszony-vőlegén"..én meg majd ülök ott,mint egy f*sz..Rohadtul nincs kedvem hozzá!

A)Nem megyek el,megmondom barátomnak,hogy figyelj,nincs kedvem elmenni.

b)Veszek valami nagyon szexi ruhát és azért is elmegyek.


2011. dec. 28. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ha nem mész, el, azzal nagy támadási felületet adsz. Mert a csaj nyomathatja majd a barátodnak, hogy "mekkora bunkó a barátnőd, el se jött, hát ez hihetetlen..." Mindenképp menj el, és a szexi ruci jó ötlet.
2011. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szexi ruha jó ötlet, én viszont direkt csak azért is kedves lennék azzal a csajjal, mutatva, hogy téged nem hat meg ez az egész, és nem félsz tőle. Megdicsérném pl a ruháját, frizuráját, meg elmondanám, hogy szépen táncolt. Ki tudja, ha mindig kedves vagy vele, lehet megváltozik a viselkedése is, csak türelem kell.(jobb ha barát, mint ellenség)
2011. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 28. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!