Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még küzdenem? 15/L

Figyelt kérdés

A barátommal már 1,5 hónapja járunk, és nagyon szeretem meg minden, ő is azt mondja, de én kezdek egyre jobban kételkedni...:///

most lesz új év, és nem együtt lesz, és el sem hívott, én meg akarom kérdezni, hogy lenne e kedve velem lenni, de nem hiszem, hogy akar...ahol ő lesz ott lesznek más lányok is, és én biztos vagyok benne, hogy meg fog csalni, akár részeg lesz, akár nem....lehet, hogy ez is a terve, hogy majd összeismerkedik ott valakivel, és aztán engem szépen otthagy...

Még soha nem voltunk együtt szórakozni sehol...el sem hívott....szerintem már meg is csalt....és a tudat, hogy elveszíthetem, nagyon fáj...ezek a dolgok szerintetek annak a jelei, hogy már nem szeret, és csak kihasznál??? Nagyon szeretem, nem szeretném, hogy összetörje a szívem, mert már egyszer megtette, és azt mondja, hogy soha nem fogja újra...vajon igazat mond? :((

Nem akarom elveszíteni, mert nagyon szeretem, és én küzdeni akarok érte, a kérdés, hogy érdemes e...és ha egyszer összetört, akkor még egyszer meg fogja tenni? :((( Bocs i a regényért, de teljesen ki vagyok borulva, és annyi még bennem a megválaszolatlan kérdés.....15/L


2011. dec. 28. 13:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok hibáért, de sírva nehéz írni......:'(((((
2011. dec. 28. 13:09
 2/16 A kérdező kommentje:
Én nem az a típus vagyok aki könnyen feladja, de ilyen helyzetben mégis mit tehetnék??? :'((( :'CCC
2011. dec. 28. 13:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, nem szereted, nem bízol benne. Ilyen gyerekes lyányka nekem se kéne.
2011. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki egyszer már megtette, arról nem elképzelhetetlen, hogy újra meg fogja tenni...Olyan ez, mint amikor egy férfi megüt egy nőt...A hajlam mindig benne lesz sajnos.
2011. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tedd ki.
2011. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért lennék gyerekes??
2011. dec. 28. 13:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Még csak 15 éves vagy,ne aggódj ha vége lesz még előtted az élet.Egyébként kérdezd meg tőle bátran hogy együtt szilvesztereztek-e.Ha nemet mond akkor ejtsed,ha igent akkor meg meny el vele és nyugodj meg hogy veled akar lenni.14/f
2011. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

15 évesen, előtted az élet. Nem foglalkoznék vele, találhatsz minden ujjadra 1-et.


1,5 hónap meg semmi, én azt nem is tekintem járásnak...

2011. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az előtt már jártunk kb ennyit, de vége lett, mert becsapott....
2011. dec. 28. 13:18
 10/16 anonim ***** válasza:

1. Aki ennyire nem bízik a párjában az gyerekes, mert össze jött vele amikor nem állt készen rá.

2. Ha már egyszer szakítottatok, minek jöttetek össze még egyszer? Ha először nem sikerül másodszor se fog.

2011. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!