Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz évesen még nem volt barátom. Mit csináljak, hogy észrevegyenek a fiúk?

Figyelt kérdés
Majdnem húsz vagyok, és még sosem volt párkapcsolatom. Persze voltak "jelentkezők", de egyikbe sem voltam szerelmes. Most már jelentkezők sincsenek... Vágyom már barátra, valakire aki mellettem van (amúgy is elég zárkózott vagyok), akire számíthatok jóban-rosszban. Egyetemre járok, és nem vagyok csúnya, nem ez a probléma. Azt sem tudom hol ismerkedjek. Buliban általában mindenki részeg, bulin kívül meg hol? :/ Kezdek magam alatt lenni, ha így folytatom vénkisasszony lesz belőlem.... (Ja, és most lenne egy srác aki tetszik, viszont sokkal idősebb mint én, emiatt felejtős. Ez is rosszul esik most.)
2011. dec. 28. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Te nem veszed észre a fiúkat, ha nem néznek ki úgy, mint egy félisten. Ha ezen változtatsz, lesz pasid.
2011. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írsz Nekem és beszélgethetünk.
2011. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Inkog Nito ***** válasza:
32%

Persze voltak "jelentkezők", de egyikbe sem voltam szerelmes.


Miért szerinted az úgy van mindenkinél hogy puff mindkettő szerelmes egymásba és happy end?Szerelem az vagy kialakul vagy nem,nem csak úgy kell nekikezdeni egy kapcsolatnak hogy akkor én most szerelmes vagyok és csak akkor mehet máshogy nem.Amúgy meg igaza van az előttem szólónak.Lehet kicsit lejjebb adhatnál az igényeidből.

2011. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menj koncertekre, kávézóba, sportolni (én ezt ajánlom) stb. Légy kreatív. Ha akarod kifejtem privátban, csak írj rám. (Nyugi, nincs hátsó szándék. :D)
2011. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon kislány vagy még. Szerelem első látásra NEM LÉTEZIK!
2011. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem muszáj ne változtass! Légy természetes, add önmagad! Ez nyerő tud lenni, nálam legalábbis mindenképpen!

Hol tanulsz egyébként?

2011. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem adsz jeleket nekik ha jól sejtem, mit teszel ha tetszik valaki?Ha semmit akkor ne csodálkozz, jó nem kel lerohanni, de női jeleket lehet bedobni, han em veszi észre akkor szólítsd meg ha neked így kényelmes.

21f

2011. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én hiszem, hogy van szerelem első látásra. Természettudományi karon tanulok. És az igaz, hogy nem adok jeleket a fiúk felé. Azt se nagyon tudom milyen jeleket kellene adni. Ha pl dicsoba közeledett egy fiú, én hátráltam, majd otthagyam. Mintha félnék a fiúktól... :S
2011. dec. 28. 13:57
 9/14 anonim ***** válasza:

ja félsz tőlük, és úgy érzem szégyelled ha tetszik valaki, nyugodtan mutasd ki, nézd meg hogy csinálja a többi lány, nézd a barátnőid, flörtölés, azt midnenki tud, csak kicsit játékosnak viccesnek kell lenni:)

21f

2011. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Túl bátran használod a szerelem szót. Az bizony egy nagyon ritka érzés, ha egy ember életében megadatik 2x-3x, akkor már szerencsés az illető. Te a vonzalomra gondolsz, de az nem szerelem.


Ha pedig még buliban is ilyen passzív vagy, akkor mit vársz? Mégis hogy közeledjenek a srácok, ha te lepattintod őket?

2011. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!