Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai férfiak mind komolytalanok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak mind komolytalanok?

Figyelt kérdés

22 éves leszek, és bizony, én már nem bánnám, ha megtalálnám végre a nagy Ő-t, akire számítani lehet, és viszont szeret engem, sőt, akár kész lenne arra is, hogy elkötelezze magát.

A velem egyidős fiúk még nem akarnak komoly kapcsolatot, az érettebb férfiak meg már nem akarnak, egy korábbi csalódás miatt. Hogy találjon így bárki is párt magának?

:(


2011. dec. 28. 16:02
1 2 3 4
 1/33 LadyLee ***** válasza:
49%

27 éves vagyok és bizony ebben a korban sem érettebbek a pasik. Manapság a többségnek legfeljebb 35 körül nő be a feje lágya - soknak akkor sem.


Vannak persze kivételek - azok viszont már 22-23 éves korukra "elkelnek".

2011. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
7%
Úgy, hogy nem leszel annyira "komoly".
2011. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Pont annyira komolytalanok a mai férfiak, mint a mai nők. Sőt, pont a nők feje nő be később.
2011. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
LadyLee, én is 27 vagyok, korábban "komoly" voltam. Mindig minden fontos volt, komolyan vettem, aminek idegeskedés és görcs lett a vége. Manapság egyre kevésbé érdekel, és jobban is érzem magam. Ha nekem párom lesz, akkor ő is laza lesz sok dologban, és nem az lesz az első egy probléma esetén neki, hogy "Jajistenemránkszakadazég"
2011. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Elkötelezettség = házasság, eljegyzés?

Én komoly kapcsolatot akarok, de ha az ezt jelenti, akkor mégsem :/ (illetve nem úgy indulok soha, hogy na akkor..)

23F

2011. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

LadyLee, hogy kicsit enyhítsük a sovinizmusodon, bizony minden szemtelenség nélkül kijelenthető, hogy nőkből épp annyi érettlen van mint a férfiakból ;) True story.



Keep searchin', sis. You'll find him.



21F

2011. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nem mind, de kevesen vagyunk, ahogy a komoly lányok is. Ebben a korban sokan még csak kiélni akarják magukat, mintha a párkapcsolat maga halál lenne...
2011. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Én sem úgy indulok neki.

Viszont azt szeretem, ha megvan adva az esély, hogy ha együtt maradunk hosszabb időre, akkor számíthatok az illetőtől esetleg erre is. Nem úgy, mint másik "csórókám" előre kijelentette, hogy ő agglegény fog maradni, mert neki nem kell se társ, se család. hát akkor mit akar tőlem? hogy rá "pocsékoljam" az időmet, mikor tudom, hiába?

2011. dec. 28. 16:13
 9/33 anonim ***** válasza:

Én barátommal 24 éves korában jöttem össze, nem azzal nyaggattam, hogy nananana, akkor ez már komoly, ebből házasság lesz, ugye ugye ugye? NAAAA?


Ezzel az őrületbe lehet őket kergetni. Komoly a kapcsolatunk, de ki tudja, mi lesz később? Ha házasság, akkor házasság. Ha nem, akkor nem.

20L

2011. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
Én komolyan indulok neki minden kapcsolatomnak és mit érek el vele? Pont, hogy leszarnak a nők, mivel aki komoly, az nem érdekes. Aki komolytalan abban mindig ott van a bizonytalanság, ami elérhetetlenné teszi a pasit és a fiatal és nem fiatal fruskáknak ez kell, hiába is sírtok, hogy nem találtok komoly kapcsolatot. A komoly kapcsolat adott, csak amikor megkapjátok beleuntok. Szóval nem siránkozni kellene, hanem felnőni!
2011. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!