Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az ilyen? Bovebben lent; ferfiak valasza nagyon erdekelne, de csajok is velemenyezzenek!

Figyelt kérdés
Azt mondja, szeret, de semmit nem vett karacsonyra... hanyagsagbol (hiaba azzal probal takarozni, hogy nem volt lehetosege meg ideje, mert nem igy van, 23-an egesz nap teljesen szabad volt), es ez lett volna az elso egyutt toltott karacsonyunk! 8 honapja vagyunk egyutt csak... es maris igy kezdi. most mondjatok velemenyt... le se sz...r, vagy nem is vagyok fontos neki? ti hogy latjatok? nekem nagyon fajt, tegnap egesz nap sirtam.
2011. dec. 26. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem ez gáz. Ha nincs úgy pénze, valami ötletes kis ajándék akkor is belefért volna. Az idő, meg tényleg sz.ar kifogás. Az tuti, hogy nem szerelmes, mert akkor minden témában te lennél mindig az első gondolata és a legfontosabb. F/22
2011. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem vele semmi gond, te viszont szánalmas vagy, amiért ilyen miatt sírsz. Én sem vettem semmit nagynénémnek, pedig ő áll legközelebb hozzám. Egy ölelés sokkal többet ér, mint a tárgyi cuccok.


Mellesleg miért lenne kötelező bármit is vennie? A karácsony nem az ajándékokról szól.

Ja, és normális ember jobban szeret adni, mint kapni...

2011. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

És még nem s pénzről szól a karácsony... Én megbeszéltem a párommal, hogy se neki se nekem nincs pénzem ezért semmit nem veszünk egymásnak. Ugyanúgy tudom, hogy szeret és amikor van pénze a hétköznapokban akkor meglep valamivel holott sosem vártam el tőle... lassan 2 éve vagyunk együtt.


17/L

2011. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez a kapcsolat már megdöglött. Mondom ezt én, akinek nem volt még 6 hónaptól hosszabb kapcsolata, de karácsonyra mindig vettem valamit (ha akkor volt valakim). Tudom, hogy a karácsony nem az ajándékról szól, de azért egy kicsi cserepes virág/csoki/kesztyű/sapka anyagilag sem megterhelő, és különösebb utánjárást sem igényelnek, viszont rengeteget jelentenek a "figyelmesség" tekintetében.

24F

2011. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is megértelek:S

Nem az ajándékokról szól a dolog,meg az eszement vásárlásról,de valahogy mégis megmutathatta volna,hogy eszébejutottál és mennyire fontos vagy....

2011. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
A karácsony tényleg nem a tárgyi ajándékokról szól,de a szeretet ünnepe és ilyenkor mindenki igyekszik kifejezni a másiknak,hogy mennyire fontos a számára.Van,aki egy mosogatógéppel képes ezt kifejezni,van,aki jóval szerényebb ajándékkal,van,aki saját készítésű süteménnyel,kötött sállal stb.Egy a lényeg,hogy érezze a másik,hogy gondoltunk rá.Ez pedig nem pénz kérdés.A kérdező nem kapott semmit,még egy gesztust sem,holott ez a kapcsolatuk első közös karácsonya,ami minden jó érzésű embernek (még a fiúknak is) egy fontos időszak.Nem kell sportkocsit venni vagy gyémántot,de bármilyen apróság,akár egy kedves levél vagy rajz is sokat számít,hiszen azt mutatja készültek arra,hogy meglepjenek.Ebben az esetben csak kifogással készültek,törődéssel nem.
2011. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%

Ez emberfüggő.

Van, akinek fontosak az ajándékok (te), és van akinek nem. (ő, meg én)

Én sem kaptam semmit a barátomtól, megbeszéltük előre, hogy majd később elmegyünk közösen egy finom étterembe a rászánt pénzből. Mert egy közös élmény nekem többet ér, mint egy használati tárgy.

Viszont nincs mindenki ezzel így, szóval ha tudja, hogy neked ez fontos lett volna, megerőltethette magát. Hanyag, lusta, kissé figyelmetlen, de ettől még szerintem lehet közös jövőtök.

2011. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
ja, hozzafuznem, hogy nem vagyok anyagias, megelegedtem volna egy 500 forintos barmivel is, csak lattam volna, hogy gondolt ram... en pl ket hetig keszitettem neki egy rajzfilm figurat plussbol... mert penzem az nem volt.. ugyhogy kosz a leszolast, de ninics igazad, en is utalom a kommersz karacsonyt, nem is igenylek mercedeszt, csak annyit, hogy eszebe jutottam!!! es hogy gondolt ram.. de nem igy tortent..
2011. dec. 26. 22:05
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Attól, hogy nem vett semmit, még gondolhatott rád.
2011. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
Ismerek olyanokat, akik csak akkor vesznek egymásnak karácsonyi ajándékot, ha van valami ötletük. Szerintem igenis anyagias vagy, ha emiatt így kiakadsz, csak esetleg az anyagiasságod nem pénzben mérhető, hanem ajándékban. Ugyanis attól, hogy volt egy szabad napja, elképzelhető, hogy ötlete nem volt Valami giccses szart venni az nem ajándék.
2011. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!