Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy ha kapcsolatban vagytok akkor is megnéztek más nőt? És ha rákérdez a barátnőtök akkor hazudtok? Lehet olyan hogy egy pasit nem érdekel ill nem néz más nőt meg ha kapcsolatban van? Illetve ha egy filmben meztelen nőt mutatnak beindul a fantáziátok?

2011. dec. 27. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
persze 1értelmű
2011. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, megnézek, de hadd idézzem haverom szavait: "Az anyahajók is tetszenek, mégse kéne otthonra". Remélem, világos. :]

Nem hazudnék, max hülyéskedve. :D

Igen, van olyan, aki nem néz meg más nőt.

A filmtől és a csajtól függ, hogy beindul-e a fantáziám.

2011. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
naná, csak nem olyan észrevehetően.
2011. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Természetesen.


De csak finoman. Nem vagyok gerinctelen, hogy bámuljak egy csajt, hogy közben ott a barátnőm...

De természetesen minden szemrevaló páldányt megtekintek :D

2011. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szia!

1.igen

2.igen

3.nem

4.igen

2011. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"hűséget fogadtam, nem vakságot"

nőként írom ezt, de szerintem akkor is igaz. én is megnézek minden pasit, de eszembe sem jutna megcsalni a párom.

2011. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A filmben látott nőt megnézem,de nincs valami nagy hatással rám, az utcán ha nincs ott barátnőm akkor megnézem,de ha ott van nem vagyok vele bunkó, vissza alapon is zokon venném.
2011. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megnézni megnézek más nőket is, viszont egyik se tetszik annyira, mint a barátnőm. Magamban megjegyzem, hogy szép, de olyasmire nem szoktam gondolni, hogy hűdejónő- mert nekem jobb van. Egyébként ha a barátnőm rákérdez, nyugodt szívvel megmondom, mert egyrészt nincs titkunk egymás előtt, másrészt sokszor ő hívja fel a figyelmemet a dekoratív hölgyekre. Egyáltalán nem zavarja őt, ha mást is megnézek, tudja, hogy számomra ő a tökéletes. Érdekelni különösebben nem érdekelnek más nők és a filmekben látott meztelen nőktől se nagyon indul be a fantáziám- maximum olyan szinten, hogy eszembe jut róla a barátnőm meztelenül- na igen, tőle nagyon is beindul...

22/F, 4 éve kapcsolatban

2011. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nézni szabad nem, kedves kérdező? Ez olyan, mint amikor bemész a cukrászdába, úgy, hogy tudod csak egyetlen sütit vehetsz, te fogod magad és kiválasztod a legfinomabbnak tűnő sütit, de azért a többit és végignézed, sőt esetleg meg is kívánod, de tudod, hogy úgysem olyan finom, mint a te sütid :-)
2011. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Megnézek minden nőt. Persze a barátnőm mellett nem (feltűnően).

Nem hazudok. Még a féltékeny exemnek is azt mondtam, hogy akkor problémázzon, ha fiúkat nézek. Vagy akkor kezdjen aggódni, ha már nem nézem meg a nőket.

Lehetséges. Én sem vagyok olyan érdeklődő, mint amikor egyedül voltam.

Elképzelhető, hogy beindul.

2011. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!