Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit szoktatok beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szoktatok beszélgetni a párotok szüleivel?

Figyelt kérdés

Mint kiderült, barátom anyukája azt hiszi, hogy utálom, mert nem nagyon beszélek vele. Ehhez hozzátartozik, hogy én legtöbbször (az esetek 99%-ban) csak este 9 körül megyek át hozzájuk, amikor az anyukája már alváshoz készülődik. (munka-suli és hasonlók miatt ez az időpont). És délelőtt, mikor kelek, vagy valami, ő már rég elment munkába, tehát nem tudom mikor kéne vele többet beszélnem. Én arra próbáltam törekedni, hogyha fáradt ne zavarjam, nem akartam ezt sugározni, hogy utálom, én tényleg bírom, szerintem jó fej.

Ti mennyit szoktatok beszélni párotok szüleivel?


2011. dec. 28. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Körülbelül nálunk is ez a helyzet,de nem volt belőle eddig semmi gond , legalább is nem tudok róla. Elég keveset beszélgetek velük.
2011. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én elég sokat.ha gondolod privibe meg mondhatom miért gondolja azt amit gondol rőlad szerintem
2011. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én barátom anyukájával elég sokat beszélgetek. Hétvégén is lehet időt szánni erre, 1-2 órára leültök, mondjuk ebédelni és közben/ utána beszélgetni. Egyrészt jobban megismerhet, másrészt nem fogja úgy érezni, hogy azzal, hogy ti együtt vagytok el is veszíti a fiát... Én akkor is beszélgetek barátom anyukájával, ha párom pl. fürdik, mert kedvelem "anyósomat" és szemmel láthatóan ő is örül, hogy részese az életünknek. (mellesleg így elkerülhető, hogy a figyelemhiány miatt a kapcsolatba akarjon beleszólni...)
2011. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!