Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakar verni egy gyerek, mert hogy ő szerinte ráhajtottam arra a csajra, aki neki kell. Mit tegyek? (Lent részletezem)

Figyelt kérdés
Van egy gyerek, jóban vagyunk úgy ahogy. Van egy csaj, aki nagyon jó haverom, és semmi több. Többször elmegyünk a csajjal ide oda , de semmi nincs köztünk és nem is lesz semmi. Lényeg, hogy beszéltem ezzel a gyerekkel, azt mondta nekem, hogy próbáljam már úgy csinálni, hogy a csaj bele essen. Tehát, beszéljem rá a csajt, mert a csaj is szeretné. Lényeg az, hogy belementem, jóba voltunk/vagyunk a gyerekkel. Aztán felhívta ma a csajt, a gyerek. Pont a csajjal kocsikáztam, és mondta neki a csaj, hogy velem van. Ide adta a telefont, beszéltem a gyerekkel, mondta hogy holnap találkozzunk. Mondom oké rendben. Aztán a csajt felhívta megint, a csaj kihangosította, és mondta a gyerek neki, hogy megakar engem verni így meg úgy. De elugattam neki nem egyszer, hogy nem akarok a csajtól semmit. Mi a f.szt csináljak? Gyereket hiába próbálnám, nem tudnám eltenni mert ő is és a társaság is, olyan hogy az hihetetlen. 19/F
2011. dec. 28. 22:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz ügy... sráccal nem tudod sehogy négyszemközt megbeszélni?
2011. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
írtam neki smst, hogy megbolondultál? de nem válaszolt még.
2011. dec. 28. 22:13
 3/24 anonim ***** válasza:

Engem is meg akartak verni, mert a barátnömre ráhajtott a "legjobb barátom" és még "Én nyúltam le a nöjét".

Az már csak részlet kérdés volt, hogy fél éve együtt voltam a csajjal, majd egy éve keféltem, amikor ez történt.


Volt, hogy bántalmaztak, tenni nem tudtam semmit, hiszen egy ember 10-15 ellen nem sokat ér.

Túléltel, de nem felejtettem el.

2011. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom micsináljak. Szerintetek kimenjek holnap a taghoz?
2011. dec. 28. 22:15
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarom a te farkaddal csapkodni a csalánt, de én azt mondom, hogy állj elé. Egyrészt ebből tudni fogja, hogy nem vagy beszari (ez a respekt miatt fontos), másrészt a szemébe tudod mondani, mi történt.
2011. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Állj ki magadért.

Egyénként érdekes...biztos én vagoyk a bunkó, de olyan csajjal nem kocsikáznék akitől semmit nem akarok. Minek?

Nekem is gyanús lenne a dolog.

2011. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
menj fegyverrel. Én nem hagynám hogy szórakozzanak velem
2011. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
legjobb barátom a csaj, és nem egyedül voltunk. Csak ezt a srác nemtudja. Egybként b.szhatom ha fegyverrel megyek, mert még ha a gyereket elis intézem, igazából "vérdíj" lenne a fejemen..
2011. dec. 28. 22:22
 9/24 anonim ***** válasza:

Tudod mi a tapasztalatom? Igaz a mondás: "Amelyik kutya ugat nem harap"! Sajnos - nem sajnos ezt többször tapasztaltam. Ez a gyerek meg nem lehet valami IQ-bajnok és lehet nem is érdemes foglalkozni vele mert lehet, hogy csak a szél lengeti a pofáját.


Ne félj tőle! A végén kijöhetsz úgy a dologból, hogy egy kicsit megdagad az önbizalmad! Természetesen elsülhet a fordítottja is, de azt viseld férfi módjára.


Nem vagyok híve az erőszaknak de engem valamilyen úton módon mindig megtalálnak az ilyen barmok. Szinte vonzom őket ok nélkül. úgy vagyok vele, hogy inkább verjenek össze, minthogy nyuszi legyek.

2011. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
én sem vagyok híve neki, és engem is mindig megtalálnak. Vadbarom srác. Az a baj hogy a gyerek mióta járni tud bírkózik, úgyhogy sok esélyem nem lenne.
2011. dec. 28. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!