Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz megfelelő párt találni? Nektek is ilyen?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megismerek 1-et mindig kiderül hogy vmiben nem illünk össze de addigra már egy csomó időt rászántam és ez már nagyon idegesít. Kb minden 30. csajjal jövök ki jól és ez elég rossz arány sztem. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. dec. 29. 02:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Figy, nekem meg úgy van, hogy vagy nincs senki, vagy van egyszerre 50 ember :D
2011. dec. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy külsőre könnyű kiválasztani, gyosan megy, de utánna a többi csak sok beszélgetés után derül ki.
2011. dec. 29. 02:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert rossz a sorrended. Egyszerre sok lánnyal kell barátkozni.
2011. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából egyszerre van több de vmiért úgy érzem ez olyan kitolás velük hogy nem mondom nekik hogy több van de közbe mégis.

De akk szerinted ez így a jó?

2011. dec. 29. 03:07
 5/6 Nyuwesh válasza:
Hogy is mondják? "Ha küzdesz; elbukhatsz, ha feladod; vesztettél." , jha.., és természetesen "aki keres, az.." , igen.., minden jót és sok sikert !
2011. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos pontig csak barátkozás. Tehát nincs semmi kitolás benne. Ha egy társaságban ismerkedem több lánnyal, akkor természetesen tudnak egymásról. Meg kell találni, hogy van a határ.
2011. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!