Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell hozzá h vki igényeinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell hozzá h vki igényeinek megfelelő párt találjon?

Figyelt kérdés
(Persze úgy h nem a legspeciálisabbak az igényeink)
2011. dec. 19. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

ne legyen türelmetlen, de járjon nyitott szemmel. ismerkedjen - ne csak párszerzési céllal! - járjon társaságba.


ha pl. élsz-halsz a bringázásért, akkor járj el közös túrákra, keress bringás közösségeket, így nagyobb az esélye, hogy hasonló habitusú párt találsz majd. de ha nem, addig is jól érzed magad.

2011. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerencse.
2011. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi az illető, akkor jól kell kinéznie. Ha nő, akkor meg szerencse.
2011. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

már bocs, de ez bitanghülye kérdés.


ahhoz hogy párt találj, először is mindig kellenek kompromisszumok. óriási képmutatás és önzőség, ha a tökéletest keresed, és nem vagy képes elfogadni azt, hogy a párod nem mindenben lesz a legjobb. mert hidd el, biztosan lesz még neki is hibája.

Tedd félre a túl magas igényeidet, és inkább a saját alkalmatlanságaidon próbálj meg változtatni, és talán több esélyed lesz az ellenkező nemnél.


amúgy meg bitangnagy szerencse, és rohadtsok próbálkozás, meg várakozás kell hozzá.


De ha magadtól ezeket nem tudtad kitalálni, akkor inkább ne akarj még ismerkedni.

2011. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"(Persze úgy h nem a legspeciálisabbak az igényeink)"


Nos én pont ezzel a mondattal szerettem volna kifejezni, hogy nem a tökéletes párban gondolkodom és nem "túl" magas igényekben. Kérlek ne oktass ki tehát. Köszi.

2011. dec. 19. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
idő, szerencse.ezek kellenek.
2011. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elnézést, félreértettem a kérdést, bocsánat! (a kioktató hozzászóló voltam)


amúgy meg sok sikert a pártaláláshoz! viszont továbbra is fenntartom, hogy a legfontosabb tényező az igények csökkentése, és a kompromisszumok keresése. Ha a saját súlycsoportodtól kicsivel lejjebb keresgélsz, akkor biztosan találsz olyas valakit, aki nagyon fogja értékelni a kapcsolatotokat, és szeretni fog.

2011. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi a "súlycsoport"?


Ezzel azért nem értek egyet, mert:


1. Szinte biztos vagyok, hogy a külsőmre gondolsz. Szerintem nem ez a legfontosabb tényező. Nem járnék a legrondább bányarémmel, de nyilván nem csak a Pamela Anderson a jó.

2. Nincsenek a külső szempontjából sem egyértelmű mércék. Aki nekem gyönyörű, attól talán a haverom hányingert kap.

3. Úgy cseng a mondat, mintha lennének értékesebb meg kevésbé értékes emberek.

2011. dec. 19. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
megfelelő igény.
2011. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!