Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltad már életed párját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltad már életed párját? Csak én vagyok itt aki nem talál magának megfelelő párt?

Figyelt kérdés
Ha szétnézek mindenkinek barátja,barátnője van,boldog,én meg mindig egyedül vagyok,bár már hozzászoktam,de ez kissé elszomorít.Azt mondják mindenkinek megvan a maga párja,hát én az enyémet sehogy sem találom,sőt már nem is hiszem hogy megfogom.Mit lehetne tenni??
2010. jan. 4. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A nagybátyám 46 évesen házasodott meg.
2010. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd a legváratlanabb pillanatban találod meg. Egyébként én sem találtam meg életem nagy párját, de nem is izgulok, görcsölök rajta. Majd lesz, ami lesz. :)
2010. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Minden zsák megtalálja a foltját,ahogy mondani szokás.
2010. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen cipőben járok mint te. Nem tudom hány éves vagy, de én azért még reménykedem abban, hogy egyszer hátha ráakadunk egymásra az "életem párjával". :)


20/L

2010. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hmm....Hát az engem is elszomorít hogy mindenkinek van kb barátja/bnője nekem meg nincs bnőm....Igaz pár hónapja szakított velem bnő egy viszonylag hoszabb kapcsolat után demár most hiányzik valaki:S Nemakarok egyedül lenni és olyan nehéz lányt találni aki tényleg olyan hogy jó is..(nemcsak külsőre értem)
2010. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én már megtaláltam:), te is megfogod ne aggódj (egyébként igaz ez a váratlan helyzet, mert én is mackógatya, összevissza haj-> igy néztem ki és belémszeretett és énis belé, pedig ezt nemgondoltam volna, hogy igylesz, pont mikor igy nézek ki)
2010. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
26 vagyok...volt pár félresikerült kapcsolatom,kalandom is,de mindig valahogy a nem megfelelő férfiakat fogom ki,talán egyszerűen nincs szerencsém és kész.
2010. jan. 4. 22:52
 8/20 anonim ***** válasza:

OFFFFF


22:47

Érdekes amit írsz. Velem is volt egyszer olyan, hogy egy pasi bepróbálkozott nálam, pedig én dettó olyan cuccban voltam amit leírtál. Mackógatya, egy 3 számmal nagyobb póló, összefogott haj,itthoni papucs. :D Mondjuk más a dolog, mert nekem ő nem tetszett, szóval nem lett belőle semmi, de azért meglepődtem ezen. :)

2010. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Megtaláltam el is hagyott...... van egy közös babánk 7 hónapos nekem meg gyomorfekélyem lesz....a sok idegeskedéstől! Úgy ,h bár csak ne szeretném ..te még akkor jobban állsz mint én nem?
2010. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát a gyomorfekély az majdnem közös,nálam is vannak ilyen bajok,gyerek még nincs,ennyi az előnyöm csak.
2010. jan. 4. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!