Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem emiatt magamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem emiatt magamat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2napja elmondtam barátnőmnek hogy ha a neten beszélgetünk akkor alig figyel rám mert mással beszélget inkább és mondtam neki hogy beszélgessen csak inkább velem többet, na meg hogy bemásolja milyen üzeneteket kap(de szép vagy stb...) ezt elmondtam neki és ő is mondta hogy igazam van nem így kellene(meg közben sírt.) és mindig ez jut eszembe meg mindig felhozza a témát hogy ha van még valami szóljak. most mit csináljak hogy ne legyen emiatt rossz kedvem?(már azért mivel mindig eszembe jut ahogy sír)
2011. dec. 29. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2011. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy azért sírt mert kb. 5percig nem beszélgettünk ezért...
2011. dec. 29. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ebből semmit nem értek de szerintem az egész hülyeség
2011. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom.
2011. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kész röhely vagy, már meg ne haragudj... OK, addig egyetértek veled, hogy ezeket megmondtad a barátnődnek(már ha egy bizonyos normális és szerető hangnemben mondtad). De, hogy el akarod felejteni, hogy sír anélül hogy megvigasztald... megérdemled te azt a lányt? Inkább vigasztald meg minnél hamarabb. Mindenre van megoldás. Így 2 az 1-ben: te is nyugodt vagy és ő is, mert megvígasztaltad. 16/F
2011. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dobd a pics*ba! Volt barátnőmmel is ez volt, meg ha láttott az utcán egy pasit aki megtetszett neki, az orrom előtt kijelentette, hogy hú de jó pasi, meg szívesen smárolna ezzel-azzal. Ne érezd magad emiatt rosszul! Ha egyszer veled van, hát foglalkozzon is veled, ne mással beszéljen többet, főleg ne más pasikkal, és ne másolgassa be a bókjait, hanem küldje el a pics*ba, mert ott vagy neki te! Ja és igen, ő is sírt amikor felemlítettem neki, de valószínüleg csak kamuból, mert 2 hét múlva dobott valakiért. Szóval én azt mondom, hogy LAPÁTRA VELE!


20/F

2011. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a végét nem értettétek. tehát ilyen szolidan elmondtam neki hogy mi a baj, értette ő is elmondta hogy igen tudja ez meg az a baj. és akkor sírt, megvígasztaltam. és azt nem tudom elfelejteni ahogy sírt...
2011. dec. 29. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!