Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul érzem magamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magamat, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt párkapcsolatom, nagyon vágytam rá. Ha megtetszett egy fiú, nagyon rágörcsöltem, és a vége felé már semmire nem tudtam koncentrálni, folyton szomorú voltam. Megtetszett egy fiú, akivel rengeteget szemeztünk, stb. (nem ismertem). Aztán "nyomoztam utána",és kiderült, hogy barátnője van. Lekellett tennem róla. Aztán jött eg fiú, aki elkezdett felém közeledni, stb, és beleszerettem. Szerelmet vallott, és öszejöttünk. EL nem tudtam képzelni, hogy ez mind velem történik meg. Javult az állapotom, stb...DE. Nem tudom, hogy ez szerelem-e. Nagyon szeretem, ha más lánnyal van féltékeny leszek, ha nem ölelhetem sírhatnékom van. Ugyanakkor nem akarom, hogy megcsókoljon, félek az egésztől, folyton elfordítom a fejem, és sokszor bunkózom vele, és sírhatnékom van. Kezdetekben is volt ilyen, de utána elmúlt, és most megint előjött...Sajna az a műsik fú is tetszik, de mivel esélytelen próbálom elnyomni. Ilyen fiút mégegyet, mint a barátom, nem fogok találni, és szeretném, ha csak rá tudnék koncentrálni, de úgy érzem, hogy ez a részemről nem szerelem. Ha nem lenne a barátom kellene, most meg, hogy itt van, nem bírom megbecsülni, és ezért utálom magamat. ülyén hangzik,de van valami módszer erre? Szeretném jobban szeretni, mert tényleg ilyen embert nem találok mégegyet, mint ő....
2011. dec. 5. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom tizenéves vagy.

nekem ugyanez volt. ha megkaptam egy pasit már nem igazán kellett,de közbe már mások felé nézelödtem de az se keleltt jobban. hát jah ezek nem szerelmek cak azt hisszük, nagyon szenvedünk,d emégse kell. szerencsére kinöttem

2011. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, eltaláltad, 16 éves vagyok.

De én nem akarom ezt, mert tönkreteszem vele...Ugyanakkor tényleg, mindenben passzolunk, és olyanokra odafigyel, amire a mai fiatalok közül kevesen figyelnének...ezért szeretném megbecsülmni, és olyan rossz, hogy nem így érzek..

2011. dec. 5. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy érzelmileg egy párkapcsolathoz. Várj pár évet, míg kinövöd ezt a neurotikus-túl dramatizálós butaságot, aztán utána pasizz.
2011. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajna az élet nehéz. legutobbi párommal mindenben egyeztünk amiben lehetett.iszonyat rendes pasi volt,figyelmes,nem volt káros szenvedélye,ugy tünt maga a tökély.

de aztán kiderült egy idö után hogy van pár olyan berögzödése amin nem tudok változtatni viszont engem egy perc alatt az örületbe kergetett vele.és nem a széthagyom a zoknim verzio,ennél komolyabb.hiába tudtam hogy iylen pasi nem sok van a földön én inkább maradok egyedül mint hogy kikészitsem magam.te meg még fiatal vagy. valszeg nem ö lesz a nagy ö neked se,mégha igy is tünik. de aztán ki tudja. ha egymásnak vagytok teremtve akkor ugyis jo lesz minden vagy ha most nem pár év mulva biztos ujra összehoz a sors. én igy gondolom.

2011. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!