Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Könyörgök irjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Könyörgök irjatok tanácsokat Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 4 honapja Tók jo minden és már voltunk is együtt. nagyimn mondta hogy szoljunk mikor akarunk menni ebédelni hozzá. beszéltük hogy együtt tudnánk lennni a nagyimnál.1 héttel késöbb megkérdezte a barátom ma, hogy mikor menjünk. mondom valamelik szombat? Mondja ok. Mondom mostani vagy a Kóv? Mondja a mostani. mondom szupi csinálhatunk egy somo mindent együtt. mondja ajj de meg van a menszeszed és nem fogunk tudni csinálni semmit. és erre én, aj tényleg, kövi akkor. Erre ö mekkora egy kutya vagy csak dugni akarsz olyan vagy mint az összes meg blebleble elakartam magyarázni hogy értettem de lecsapta a telot. késöbb felhivtam és elmagyaráztam neki hogy azért mondtam hogy akk kövimert eszebejutott hogy meglesz szombaton és nagyon kényelmetlenÑul fogom magam érezni, cserélni, meg fáj a hasam meg Nyügö vagyok meg minden erre meg mondta nem hiszi el és csalodott bennem... most csalodott szegény de én nem ugy értettem és imádom teljes szivemb>öl. Mit tudnék csinálni hogy higyjen nekem segitség!!! SEGITSËG. én 17 Ö 19 de irjatok a választ ne azt hogy mekkora gyökér. köszi
2011. dec. 29. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem ő a gyökér ,hanem te.
2011. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Mondd azt neki,hogy te azt hitted ő akar minden áron megdugni (hisz ő hozta fel ezt a témát), te csak jót szerettél volna neki
2011. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem mondom rá azt a jelzőt, amit nem akarsz, mégha az is. Hagyd h ő keressen téged, nem értem ezen miért kell felkapni a vizet... Na, pont ezért nincs senkim, mert az első ilyen kijelentésénél repülne is, és még arra se lenne ideje, hogy kimondja, hogy fapapucs...
2011. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
miért is vagyok én a gyökér? ën rontottam volna el? de már elmagyaráztam hogy nem ugy értettem. ö azt hiszi nem akarok most menni mert tudunk dugni de mondtam neki hogy nem azért hanem mert kényelmetlen lesz egy egész nap igy menszesszel
2011. dec. 29. 15:43
 5/17 A kérdező kommentje:
de annyira szerelmes vagyok belé hogy azt hiszi olyan vagyok mint mindenki és neki adtam a szüzességemet is, hinnie kell hogy nem a dugásra megyek de annyira fáj hoigy nem hisz nekem. egy férfi hogy hinne egy nönek hogy szerelmes... am meg nem hiszem hogy nem látja... életem szerelme Ö
2011. dec. 29. 15:44
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne magyarázkodj. Ha szeretitek egymást ilyen hülyeség elő sem jönne. -.-


Eszem megáll.


Ha szeret keresni fog, ha leakart rázni valami ürüggyel, akkor bárhogy kibékülhetsz vele, találni fog valami mást.

2011. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
akkor tessék megemberelni magad, és menj el vele a héten. Vigyél magaddal görcsoldót, ne hisztizz (kibirod) és hátha
2011. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen. ezt akarom, és ha kell megyek vele simán, f¨leg ezek után. de most csalodott. hogy érhetném el hogy elhigyje nem azert mondtam. mit tegyek mondjak? ma jön fél7kor
2011. dec. 29. 15:48
 9/17 anonim ***** válasza:
szerezz be egy helyesírási szótárat, és a gondjaid fele megoldódik-.-''
2011. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ma 15:46-nak tökéletesen igaza van. Kamugyanús ez a hiszti a pasid részéről. Eleve ha neked ő az első (szexuálisan), akkor nem értem, miért ribancoz le (mert tulajdonképpen ezzel azt csinálja). Hacsak nem valami szakítási ürügy kell neki, arra meg a műhiszti is jó. Megjegyzem, ha erről van szó, akkor nagyon aljas dolog, amit csinál.

Nem kell csinálnod semmit, ha ilyenen felhúzza magát, akkor ha nem is ürügy, akkor is jobb, ha lehiggad és átgondolja magától.

2011. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!