Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Könyörgök irjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Könyörgök irjatok tanácsokat Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 4 honapja Tók jo minden és már voltunk is együtt. nagyimn mondta hogy szoljunk mikor akarunk menni ebédelni hozzá. beszéltük hogy együtt tudnánk lennni a nagyimnál.1 héttel késöbb megkérdezte a barátom ma, hogy mikor menjünk. mondom valamelik szombat? Mondja ok. Mondom mostani vagy a Kóv? Mondja a mostani. mondom szupi csinálhatunk egy somo mindent együtt. mondja ajj de meg van a menszeszed és nem fogunk tudni csinálni semmit. és erre én, aj tényleg, kövi akkor. Erre ö mekkora egy kutya vagy csak dugni akarsz olyan vagy mint az összes meg blebleble elakartam magyarázni hogy értettem de lecsapta a telot. késöbb felhivtam és elmagyaráztam neki hogy azért mondtam hogy akk kövimert eszebejutott hogy meglesz szombaton és nagyon kényelmetlenÑul fogom magam érezni, cserélni, meg fáj a hasam meg Nyügö vagyok meg minden erre meg mondta nem hiszi el és csalodott bennem... most csalodott szegény de én nem ugy értettem és imádom teljes szivemb>öl. Mit tudnék csinálni hogy higyjen nekem segitség!!! SEGITSËG. én 17 Ö 19 de irjatok a választ ne azt hogy mekkora gyökér. köszi
2011. dec. 29. 15:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
siettem és nem magyar a billentyüzetem, de nem ez a lényeg okoska
2011. dec. 29. 15:50
 12/17 A kérdező kommentje:
fél 7kor jön hogy viselkedjek, mit mondjak neki? ahh annyira reménytelen vagyok. lehet hogy tul naiv vagyokde én nem hiszem hogy ürügy a szakitásra mert szakitani mondta hogy nem akar csak csalódott.
2011. dec. 29. 15:56
 13/17 anonim ***** válasza:

az első lépés az etetés


finoman adagolja be ,hogy nem kellesz neki.

2011. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tók jo? nagyimn? valamelik? kóv? somo?

ez milyen nyelv?:D

2011. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 macintosh ***** válasza:

1. Nem az a legfontosabb hogy megfektesd magad. Lesz még jelentkezô bôven!

2. Tanulj meg helyesen írni, ez egy gyerek elsôdleges dolga mielôtt szexelni akarna mindenáron. Az nem mentség, hogy nem magyar a billentyûzeted, mert az enyém sem az és mégis tudok helyesen írni és fogalmazni és vissza lehet és kell olvasni amit leírsz. Lehet kritikának fogod fel, de hidd el, ha adsz a helyesírásodra mások is úgy fognak hozzád állni és nem mint egy taknyoshoz.

2011. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En egy pasit, akivel csak a szex miatt vagyok egyutt nem viszem el bemutatni a nagyszuleimnek. A szuzessegedet, ha nem 2 het utan adtad neki oda, akkor az is tiszta sor, hogy nem emiatt vagy vele. Es en azon is siman elgondolkoznek, ha o sajnalja, hogy nem lehettek egyutt a menstruaciod miatt es igy "nem tudtok csinalni semmit" akkor kinek lenne oka hisztizni kettotok kozul. Osszefoglalva az egeszet: csatlakozom az elottem szolokhoz, kamuzik...
2011. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Írj már értelmesebben! Teljesen összefolyik minden, olyan fáraszt volt elolvasni...
2015. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!