Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet egy kapcsolatban. Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet egy kapcsolatban. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Én most mondtam bnőmnek, hogy legyen szünet, mert mostanában minden nap összekaptunk hülyeségeken, és nagy vita lett a vége...Arra lennék kívnácsi, hogy szerintetek jó ötlet volt-e? Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi lett a vége? Jót tesz a kapcsolatnak?
2009. máj. 21. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Tapasztalataim szerint a szünetnek mindig szakítás a vége. Remélem, hogy nálatok nem, h helyre jön...
2009. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy én ugy gondoltam, hogy szünet, aztán tutira megint összejövünk, de mikor mondtam, talán ugy érezte, hogy már nem jó semmi, és inkábbb legyen vége... Ezt nem mondta, csak annyit mondott, hogy majd meglátja mi lesz... Én nagyon nem akarom, hogy vége legyen, de a mindennapos veszekedésre nem tudtam jobb megoldást.. Ő is mondta, hogy nem sokáig mehet igy hogy minden nap veszekedés, de mikor mondtam a szünetet persze biztos rosszul esett neki... Mindig az a g..ci aki kimondja....Most nekem jutott ez a hálás feladat.. De akármit is mond, én még nem adom fel egy darabig
2009. máj. 21. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi is naponta veszekedtünk, vitáztunk. Aztán szüneteltünk, pár hétig nem volt köztünk semmi, csak ha összefutottunk akkor váltottunk pár szót. Most újra együtt vagyunk, 2 hete, és azóta még csak nem is vitatkoztunk. Lehet, hogy ezután fogunk, de most még nagyon jó. Szerintem egyébként jó ötlet volt, ezen ne idegeskedj, ha mindennap veszekedtetek akkor nem tudsz jobbat kitalálni.
2009. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
namármost attólfügg mi az oka a veszekedésnek... ha nem illetek össze, akkor később ujra előjönnek a problémák és a veszekedések... ha ezeket múló dolgok (feszültség, rajtataok kivüli dolgok) okozzák, akkor egy kis szünet rendet tesz a fejetekben, és lehet békésen folytatni... ez az elmélet.. én még sosem csináltam ilyet (ill egyszer ez lett volna a megoldás, csak akkor még nem ismertem az elméletet) sok sikert
2009. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te valóban csak szünetet akasrz, nem szakítani! Meg kellene beszélnetek, hogy valójában miért veszekedtek ennyit. Mert nem feltétlen jó a szünet, ha leülnétek és megpróbálnátok megoldani a problémákat, az talán hatásosabb lenne. Az én őszinte véleményem az, hogy ezt kellene tenned. Remélem nem veszíted el! Sok sikert!
2009. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha gondok vannak akkor érdemesebb lenne megbeszélni vele, mint hogy egymásra hagyátok. telik az idő. és ha nagy haraggal mondod hogy, kell egy kis idő, akkor az a tüske benned marad a kapcsolat végéig. ha nem beszéled meg vele hogy gondot akkor még rosszabb lesz. ha meg beléd vagy másba köt bele annak nyomós oka lehet. ha rossz a kedve és nem értessz vele szót akkor, le kell üldne vele és meg kell kérdezni mi baja.
2009. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy igy nem mehet sokáig, és én is igy gondolom, ezért mondtam, hogy inkább szünet legyen, mint szakítás...Ő meg már azt se tudja, hogy mi lesz...Semmit nem tud...Dacos...dacos, de szerintem helyesen fog dönteni, jobban szeret, minthogy dacos legyen, szombat este lehet, hogy találkozunk, de nem akarom mondani, hogy megyek oda ahol lesz, csak ugy megjelenek...Kíváncsi vagyok mi lesz..
2009. máj. 21. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
A vitákat nem szünettel kellene megoldani, hanem beszélgetéssel. Ha pedig olyan kérdésekben van vita, amik szögesen szembeállítanak, akkor ez később sem lesz másképp.
2009. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel mi nem is veszekedünk, vagy ha százalékban akarom kifejezni az értékeket, 0.9999999 % a kapcsolatban a veszekedés. Nem is értem, két ember, akik azért vannak együtt, mert összeillenek, szeretik egymást, mint mi is, azok mind tudnak ugyan veszekedni?

Gondolom a féltékenykedés is szerepet játszik ebben, de én speciel egyáltalán nem vagyok féltékeny, a barátnőm felnőtt ember, aki tud hozni döntéseket, és ismeri hogy mik a következményei egy egy éjszakás kalandnak, (nem gyerekre gondolok, hanem hogy más fiúval volt) amit megtudok egyszer úgyis, és akkor ez nem kapcsolat, nincs miről beszélni. :)

2009. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mikor én szünetet kértem a volt barátomtól, már nem éreztem túl jól magam a kapcsolatunkban. A szünet után együtt voltunk még néhány hónapig, de az már csak szenvedés volt...
2009. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!