Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a tökéletes pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes7 kérdése:

Milyen a tökéletes pasi a lányok számára?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo hogy milyen a lányok számára egy pasi, milyen elképzelései vannak egy jo pasirol?

17/F


2011. dec. 29. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mercedes, villa, sok száz millió a számlán, és 99 éves kor
2011. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem mind1 az neked?
2011. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Agyi szintjeiteket bizonyitjátok igy be parasztok -.-
2011. dec. 29. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
mindenkinek más
2011. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
magabiztosság, ápoltság
2011. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Egy nő legyen önálló. Képes legyen nélkülem is élni. Tudjam, én vagyok számára a legfontosabb de ha elutazom, ne legyen üres az élete. A leggázabb dolog, amikor látom más párokon, hogy a férfi elmegy a haverjaival valahová a lánynak pedig megszűnik az élete. Unatkozik. A tökéletes nő elmegy a barátnőivel szórakozni(nem pasizni) vagy valami hasznos dolgot csinál amikor nem vagyok vele és engem jó érzéssel tölt el, hogy nem egy kisgyerekkel járok akinek játszótárs kell. Én legyek a plussz 10% akivel az élete 110% lesz.


- Legyen hobbija. Ez nagyon fontos pont. A hobbi olyan szabadidős tevékenység, amiben rendszeresen eredményeket érünk el, alkotunk és szeretjük csinálni. Lehangoló amikor az első randin megkérdezed, hogy mit csinál szabadidejében és azt mondja, hogy a barátaimmal vagyok, netezek és tv-t nézek. Ezek nem hobbik, ahogyan a szépítkezés és a vásárlás sem. A hobbi megmutatja nekem, hogy mennyire kreatív és érdekes személyiség, mindegy hogy mit csinál. A tökéletes nő alkot, feltalálja magát.


- Legyen céltudatos. A tökéletes nőnek vannak hosszútávú céljai melyeknek a rövidtávúakat alárendeli. A mában él, de nem a mának. Mindennap tesz érte, hogy értékesebb ember legyen. A tökéletes nő megy előre és ha elfárad én boldogan az ölembe kapom és viszem tovább. Boldoggá tesz, hogy én vagyok aki segíti az életét. Ellenben ha áll egyhelyben,mint egy fatörzs...Ki akar egy fatörzset cipelni egy jó nő helyett?


- A tökéletes nőnek magas az érzelmi intelligenciája. Ki meri mutatni mindig az érzéseit, mert tudja hogy ezeknél nincs nemesebb dolog. Ha fáj neki valami, nem tartja vissza, kimondja és kimutatja. Képes a másik helyzetébe beleélni magát és átélni amit érez. Ha fél valamitől, kimondja. Ha bántja valami beszél róla. Ha kételyei vannak beszél róla. A női hiszti az elfojtott problémák kitörése. A tökéletes nő keveset hisztizik. Ismeri önmagát, a kételyeit megosztja és velem együtt keres rájuk megoldást.


- A tökéletes nő táncol vagy sportol, de ha kevés a szabadideje, tíz percet akkor is szakít egy kis nyújtásra a szobában. Tudja, hogy a formás idomok és a nőies alkat sokkal fontosabb, mint a smink és a ruhák. Hiába a belső számít, mindenki szereti ha élete párja mást is elvarázsol a külsejével. Ha valakinek nincs szép arca, a testén akkor is tud változtatni. Kinek több küzdelem, kinek kevesebb. Úgysem magát a formát díjazom,hanem a mögötte álló kitartást, küzdelmet és büszkén vonulok az utcán egy olyan nővel, akire mindenki irigykedik. Ez a hatalom egyik jelképe, a férfiak pedig imádják a hatalmat.


- Értsen a házimunkához. A tökéletes nő tud főzni, mosni, takarítani és ezer más háztartásbeli dolgot. Ne legyen anyuci kicsi lánya, aki kikerül az életbe és hazahordja a szennyest a szüleihez. Nem akarom hogy főzzön és mosson rám, megcsinálom magamnak. De ha a helyzet olyan, akkor ne üljön buta fejjel és tanácstalanul a mosógép előtt és ne kelljen a rántottát a plafonról lekaparni.


- Hűség és tartás. A tökéletes nőt nem kapod meg felszínes dolgokért cserébe. Nem azért jön össze veled, mert "jó parti vagy" és majd úgyis belédszeret. Először belédszeret és csak ezután engedi meg, hogy beültesd (például) a kocsidba. Ha kihasználás szagát érzi a levegőben, tegye szóvá. Ne hagyja magát. A legtöbb nő mindenféle indokkal megmagyarázza magának hogy szerinte nem gáz, ha a barátja "leköpi" mert szereti és úgysem talál jobbat helyette. Komolyan...ez jó nekem,mint férfi. Nem kell gumibabára meg k*rvákra költenem. De egy kapcsolatban nem kiskutyára van szükségem hanem kiscicára. Álljon ki magáért. Az életben és a kapcsolatunkban egyaránt.


- Éreztesse, hogy férfi vagyok. Nekem is jól esnek a bókok, mi férfiak imádjuk hallani ezt a két szót: bátor és erős,legyen szó akár egy tubus kiszedéséről a mélyhűtőből és a kibontásáról. Néha jólesik egy spontán masszázs és pár jó szó, amiből tudom, értékeli az életemet, engem és mindazt amit csinálok. Érte és magamért.


Végül néhány apróság:

- Alacsonyabb nálam és a testsúlya legalább 5kilóval kevesebb,mint az enyém. A pasija vagyok, nem az öccse.

- A tekintetével tudjon ölni és éltetni.

- Legyenek minimum almanagyságú, a csípője pedig keskenyebb mint az enyém.

- Legalább vállig érő haj.

És a +1 tulajdonság:


1, Hosszú, egyenes természetes szőke/ hidrogén szőke haj és kékszem. vagy

2, Hosszú, fekete, egyenes haj és nagyon sötét, barna szemek, vékony íves szemöldökkel.

2011. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tökéletes pasi nincs. Mi nők mindig megtaláljuk azt a szöszmösznyi hibát. De szeretjük a lovagias pasikat nagyon azzal úgy lelehet venni a lábunkról hogy nem vagy Pitt hasonmása. Persze kell egy bizonyos szépség de hát ti se mozdultok rá a bányarémekre. Tehát fontos a lovagiasság meg persze hogy a legocsmányabb szavakat és szokásokat ne előttünk prezentáljátok :)
2011. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kolosbean ***** válasza:
100%
látod,csak legyél lovagias, vaterán egész jó páncélokat kapsz, olcsón :D
2011. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem de a páncél szexy :P
2011. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!