Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra milyen a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen a tökéletes pasi? És mivel hódítanád meg?

Figyelt kérdés
Külső belső tulajdonságok, praktikák. Engedjétek szabadon a fantáziátokat. :D:D:d
2011. jún. 19. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én úg hóditanám meg...

Először szexuális téren próbálnám meghóditani...Tapasztalatom az van bőven. Sok pózt ismerek. Szeretem a szexi fehérneműt, meg a pasik is persze:D Én azt szoktam csinálni, hogy táncon felszedem a fiúkat, leszopom őket és utána maguktól keresnek:)

L/17

2011. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
khhm..ez mind szép és jó, de inkább maradjunk az álompasi résznél ha lehet xDXD
2011. jún. 19. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
És még csak 17 éves....szégyen és gyalázat..anyád biztos sír otthon az ágy szélén...pfff....
2011. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18/L voltam
2011. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
előző: én direkt nem akartam ebbe belemenni xD...de pl. neked milyen "a pasi".? :)
2011. jún. 19. 18:11
 6/12 anonim ***** válasza:
én úgy hódítanám meg, hogy mindig életben tartanám a kíváncsiságát és mindig hagynám, hogy hódíthasson
2011. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

külsőre: magasabb,mint én olyan 185 cm körüli, sportos, de nem az a nagyon kigyúrt..világosbarna félhosszú haj, szép szemek..

belsőre: ami nekem a legfontosabb,hogy vicces legyen, nagyon szeretem ha megnevettetnek :) legyen kedves, figyelmes

úgy hódítanám meg, hogy magamat adom :) minek verjük át egymást..ha tetszik neki akkor jó, ha nem, nem..:)

2011. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 habibi ***** válasza:

számomra a tökéletes pasi a párom és ár sikerült meghódítanom ( vagyis helyesebben:Neki sikerült engem meghódítania egyetlen szempillantás alatt) külső: fekete sűrű haj (göndör, de rövid a haja és úgy szeretem:) , fekete szemek,barna bőr (csak úgy világítok mellette a hófehér bőrömmel), férfi léttére azt mondanám rá, hogy szép arca van, picit nagy orra, és ez olyan karakteressé teszi az arcát és annnnnnnyira tetszik így, átlagos magasságú, sportos, vékony, jaj és gyönyörű kezei vannak.

belső: romantikus, gondolatolvasó (mindig tudja mit akarok tőle kérni/mondani v. mit szeretnék hallani), mindig kedves,mosolyog, optimista, talpraesett, magabiztos, erős, bátor, vallásos (ezzel is levett a lábamról),mindig tudja, hogyan viselkedjen velem, úgy átérzi- egyszer a hasam fáj a sok nevetéstől, máskor pedig nagyon komolyan eltudok vele beszélgetni, védelmező típus, megbízható,okos, nagyon jól bánik a szavakkal, hatalmas szíve van, kreatív, szereti a gyerekeket, segítőkész, nagyon tehetséges, mindig meglep valamivel, megértő, nem cigizik/ nem iszik alkoholt/nem beszél csúnyán, hűséges, érzelmes (mindig tudja mivel dobogtassa meg jobban a szívem) és borzasztóan szeretem Őt. Tehát Ő az én hercegem ♥

2011. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a tökéletes partner... férfias. :) határozott és magabiztos. és látom a szemében, hogy legszívesebben leteperne:) fontos, hogy sokat tudjunk nevetni. és hogy elfogadja a kis hülyeségeimet:) sőt, szeressen érte. meghódítás... hát igen, a legokosabb, ha magát adja az ember... meghallgatom minden gondját baját, mellette vagyok, ha szüksége van rám, békén hagyom, ha azt szeretné:) főzök neki, azért oda van:) és az ágyban szerintem minden működik magától, ha alapvetően is megvan az összhang:)

23N

2011. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tökéletes pasi a párom:

Magas, 188 cm magas, kissé izmos, sportos, dús majdnem fekete haj, zöldesbarna szem, jóképű.

Vicces, okos, intelligens, hűséges, erkölcsös.


Ő hódított meg egy étteremben találkoztunk, és beszélgettünk egy kávé mellett aztán meghívott hogy nem tartok e vele másnap egy jó filmet megnézni a moziba:)

26N

2011. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!