Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes tovább próbálkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább próbálkoznom vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
6 hónapja volt hogy szakított velem a barátnőm(én 14/f ő 14/l) és nagyjából 1 hónapja döntöttem el hogy megpróbálom vele újra kezdeni.1 hete elkezdtem vele beszélgetni chaten és 4 órán át beszélgettünk.Elmondtam neki hogy mi a helyzet és nagyon megosztó volt a beszélgetés közben mert mondta hogy szeret és ő is újra kezdené velem de jobban meg kéne ismernünk egymást mert elvileg legutóbb is ez volt a probléma,de sok helyzetből csak viccet csinált.Beszélgettünk és amikor már elmondtam neki a lényeget utána hoztam fel azt hogy találkozhatnánk mert az ilyen dolgot nem lehet chaten megbeszélni.Mondta hogy oké ezt ő is így látja de akármikor amikor elhívtam valahová mindig azt mondta hogy nem tud jönni ezért és ezért.Nem tudom eldönteni hogy igazat mond-e vagy igazából nem szeret és nem akar megbántani ezért halassza a dolgot vagy esetleg egy 3. dolog miatt...Szerintetek érdemes tovább próbálkoznom?Mert olyan indokokat hozott fel amik tényleg lehetnek igazak...Vagy hagyjam mert még remélhetőleg fél év és egy másik suliban kezdhetem a sulit és ott próbálkozzak ha van lehetőségem?
2011. dec. 26. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy olyan indokot mond,amik "lehetnek igazak"!Sajnálom,lépj tovább.
2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Osztom az elozo valaszado tanacsat. Hagyd.
2011. dec. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!