Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan féléve azerelmes vagyok a lányba es nem tudom h ő mit akar?

Figyelt kérdés
3 hónapig füztem de mar akkor is kezen fogva mentünk meg ölelgettük egymast majd 4.hónap után smárolgattunk meg szajra puzsi volt az alap köszönés és elkezdtünk járni . Rá 1 és fél héttel azt mondta h ő még nem szerelmes és szakitottunk . Majd 2 hetmulva ujra tAliztunk és végig nevetük és smároltuk az egész estét .Majd megint meg valtozott vagy nem tom és alig akar talizni ... De ezek a tali egyfolytába nehezen mentek .. És ugy igazándibol sose éreztem h visznozná ahogy én szeretem őt... Mi lehet gond vagy mi ez? (egy suliba járunk ő 16 én 17 éves vagyok)
2011. dec. 30. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem(de nem ismerem ugyhogy...)neki most pont nincs baratja es akkor te jovagy neki es veled potpolja a hianyerzetet


vagy pedig csak szimplan nm tetszesz neki es rajott hogy nem talaltok egymashoz

2011. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az aminek látszik... A modern társadalom trágyadombja; gyönyörű gratulálok a csajnak(aki mellesleg közelíti a 0 IQ-s, mocsadék szintet). Bocs, hogy így fejeztem ki, de nem találtam szebb szavakat erre. Nyugodtan hagyd ott, nem ér ez az egész semmit! Idővel csak jobban fájna! Ne bánkódj, hogy ott hagyod, mert az ilyenek még kaját sem érdemelnének ideig. 16/F
2011. dec. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ott hagynám csak már féléve küzdök érte és nagyon csini volt mindenki öt akart pedig nem is olyan tipikus 16 évea ribancos hanem aranyos alacsony mindent megadtam neki és szerelmes vok szal elég nehez lesz elfelejteni :( :/ hát ez elég rosszul jött ki pont szilveszter elött ajjjj :( de legalább tanultam belöle :)
2011. dec. 30. 08:14
 4/7 F20 ***** válasza:
énis ilyen hülye voltam kiskoromban! :D bocsi hogy ezt mondom a szerelem a hülye szinonímája is lehetne majd rájössz teis egyszer.. akármennyire szereted akármit mond egy nő nem azt akarja.. kitalál valamit megadod neki és utána úgyis rájön hogy egy baromság. hagyni kell nekik mindig egy kis vágyat ami után epekednek. szerintem egy dolgot csinálhatsz vedd kicsit közömbösre a figurát! szard le és legyen felé egy két ízléses ám elég csípős hozzászólásod/ beszólásod! de van egy határ ahol már sértő a dolog azon ne menny át! de ezt neked kell megtapasztalnod! de én a helyedben vennék egy motort nyárra és megdugnám a jövőhetet is! most vagy fiatal pár év múlva már nem fogsz kelleni a 16-17éves csajoknak mert már túl öreg leszel.. mondjuk a 24-25 az egy sokkal finomabb kategória de sokkal több levadászni is némelyiet a fiatalok még naívak. 2 megfelelő jó szó és a farkadon végzik... :D DE LEHET HOGY NINCS IGAZAM! sok sikert a csajnál.
2011. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , amugy probáltam már azt h leszaron és h nem érdekel de vissza könyörögte magát :/ tétlen vagyok de sztem otthagyom... Ha csak nem valtoztat sürgüsen valaminagyot
2011. dec. 30. 09:37
 6/7 anonim válasza:
Szard le:/ keress olyat, aki szeret is.. Ne engedd hogy kihasználjon,amikor szeretethiánya van, akármennyire lehet szép, meg aranyos.. Lesz majd nála jobb, olyan aki szeret is téged, és bármit megtenne érted :)
2012. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És sikerült neki, lassan már 3éve együtt! :D
2016. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!