Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Féléve járunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Féléve járunk a barátommal, és eddig minden tök jó volt.1 hónapig együtt keltünk, feküdtünk. és nagyon hozzá szoktam.

Figyelt kérdés
Aztán most elment, és úgy érzem hogy teljesen megváltozott. Mintha nem is ő lenne. Mindig lebasz hogy ne szenvedjek már, mert hogy hiányzik. Meg hogy egyfolytában szenvedek sok hülyeségen. Amikor ez nem is igaz! Féltékeny is vagyok, mert..írogat csajoknak hogy milyen szép, meg a leggyönyörübb..meg a szokásos bla bla...soha nem volt ilyen...de ő azt mondja hogy szeret, és hogy bizzak meg benne....de nem tudom...
2011. jún. 29. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem fél egy komoly kapcsolattól...
2011. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B.angel ***** válasza:

ÉS még vele vagy?

Ilyeneket írogatna a barátom más lányoknak azonnal kidobnám, mint macskát...

Ha én vagyok a barátnője, rajtam kívül ilyet miért mondana másnak, mert oké, hogy sok szép csaj van, de akkor tartsa meg magának. De hogy a leggyönyörűbb???? Neked kéne annak lenned a párodnak, ez így normális. Meg mi ez, hogy ne szenvedj már, hogy hiányzik? Ha ő nem szenved a hiányodtól, ha nem vagy vele, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Szerintem jobban járnál, ha még most elhagynád.

2011. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha elment már az gáz. Szerintem becsajozott és téged csak áltat. Mondd meg neki, hogy ne nézzen hülyének és mondja el az igazat. Bár ha nekem ilyet mondana a párom, vagy írna másnak lehet, hogy repíteném. Ha meg ezek után még te leszel a hibás, hagyd a fenébe (bár ez nehéz, tudom).
2011. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy miért ment el? Gondok voltak, vagy vidéki, és hazaköltözött, vagy más?

Hol írogat a csajoknak, és te láttad amit írt, vagy valaki mesélte? Mert pletykáknak nem mindig szabad hinni...

2011. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!