Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mit gondoltok a Nikolet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok a Nikolett névről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a név lényegtelen egy kapcsolatban, ha szereti egymást a két fél, de ha mondjuk kép nélkül csak a nevet halljátok meg, mi fut végig az agyatokon, milyen lehet a csaj? A személyisége milyen, esetleg a hajszíne? Köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 30. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem Miklós vagyok, és suliba mögöttem ült egy Nikolett és a Niki meg Miki elég hasonlított, gyakran nem tudtam kit szólítottak meg, de csak kb ennyi jut eszembe
2011. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jókat mosolyogtam :)) Amúgy én vörös (természetes hajszín) vagyok és hát elég vad, szenvedélyes típus. ;D Szóval én nem vagyok olyan ügyetlenebb. Szeretek sportolni és mindenben benne vagyok :D

Jöhetnek még válaszok és életkort is írhattok ha gondoljátok :D

2011. dec. 30. 10:54
 13/21 A kérdező kommentje:
Jah, és a "160cm 98kg"-os válaszolónak: 173cm 60kg vagyok :D
2011. dec. 30. 10:56
 14/21 A kérdező kommentje:
És ilyen plázap*csa se vagyok, hideg kiráz azoktól :D Szóval ha letörik a körmöm akkor nem ájulok el és ha sáros leszek nem kezdek el sikítozni, szóval inkább a fiúkkal szoktam lógni :D
2011. dec. 30. 11:00
 15/21 anonim ***** válasza:
28%
Gondolhatod hogy én se gondoltam komolyan az irományomat csak egy kis szint dobtam a többi szürke egyhangú válasz közé !
2011. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem vagy ennyire idiota xD :D
2011. dec. 30. 11:11
 17/21 anonim ***** válasza:
Engem rengeteg Nikivel hozott már össze a sors,barátnőim,havercsajok,kavarások egytől egyig,az utóbbi 7évben csak Nikikkel volt dolgom.3 kivételével mind szőke..Mindegyik más volt,szóval nem tudnék jósolni.:)
2011. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Volt általánosban egy osztálytársam, aki Niki volt. 16 évesen volt 7.-es, aztán el is ment szülni és ennek tetejében még cigány is volt. Szóval ez lerombolta bennem az összes pozitívumot a Nikolett névvel kapcsolatban. Középiskolában az első barátnőm mégis Niki volt, szóval elég felemás érzéseim vannak ezzel a névvel kapcsolatban.


21/F

2011. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Természetes vörös vagy? A punci szöröd is vörös? Megírhatnád priviben. :D
2011. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Utolsó, te nagyon beteg vagy xDD :D
2011. dec. 30. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!