Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, ha valakinek a szülei nem engedik, hogy 14 évesen járjon valakivel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alapból rossz magatartású, csak őket nem bírom. meg hát ők se nagyon engem. a jegyeim se rosszak, és eléggé tapasztalt vagyok már. annyiszor látom, hogy kb. a 12 évesek is járnak. nekem miért nem engedik?

14/L


2011. dec. 30. 18:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
szeritnem teljesen helyes magatartás ... ebben a korban még ne ez érdekeljen legföképp...
2011. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Mert konzervesek a szüleid. De mi lenne, ha velük beszélnéd meg, sértődések nélkül?
2011. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
ja igen. elég unalmas, hogy minden kérdéshez oda kell írni, de normális válaszokat légyszi. köszönöm.
2011. dec. 30. 18:09
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé tapasztalt vagy 14 évesen?? Jó van.... Akkor én mi vagyok 19 évesen?
2011. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is mindig belepofáztak a dolgaimba..ezért utálom az ilyen szülőket, akik azt hiszik hogy mindent megtehetnek...
2011. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
4%
hát velem is ez ahlyzet:S:S szinte semmit nem engednek meg... am van pasim titokba:P ha akarsz dumálni írj privibe én teljesen depis voltam amikor először beszéltem velük ilyenről mert nagyon köcsögök voltak:S még mindíg azok:D de nem tehetik tönkre az életemet úgyogy léptem:D
2011. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem csak a szülőn mulik. Engem anyám már konrkétan 11 éves korom ota leszarja mit csinálok tudja hogy van annyi eszem, hogy nagy hülyeséget nem. Azóta egyedül intézem a dolgaimat de ha segitséget kérek akkor segit tehát nem utál... Növéremnek meg 18 éves korág dirigált. Ez rajtatok gyerekeken mulik hogy mennyire szigorúak a szüleitek. Ha bebizonyitjátok nekik, hogy megbizhatóak vagytok és agyban is felnöttetek akkor nem fognak mindenbe "belepofázni"
2011. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
ők nem olyanok akikkel bármit is meg lehet beszélni. meg se hallgatnak, már kiabálnak. mindig ez van.. Nem az, hogy sértődés, csak nagyon rossz, hogy mindig kifogásokat kell találnom, miért megyek el (mikor randira megyek. Egyébként szerintem a szerelem nem korhoz van kötve.. gondolom féltenek vagy valami.
2011. dec. 30. 18:13
 9/31 A kérdező kommentje:
18:10 -es. nem te tudod, hogy én eddig mit éltem át. bírom mikor mindenki azt hiszi hogy mindegyik 14 évesnek a házi feladat a legnagyobb gondja..
2011. dec. 30. 18:15
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ezért fognak szigoruan mert ök is tudják hogy nem vagy egyenes mindig hazudsz... ezek után miért várod el h korrektek legyenek veled?
2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!