Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, ha valakinek a szülei nem engedik, hogy 14 évesen járjon valakivel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alapból rossz magatartású, csak őket nem bírom. meg hát ők se nagyon engem. a jegyeim se rosszak, és eléggé tapasztalt vagyok már. annyiszor látom, hogy kb. a 12 évesek is járnak. nekem miért nem engedik?

14/L


2011. dec. 30. 18:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
65%
figyelj.a te korodban a lányok már úgy ...nak,mint az üregi nyulak,ugyhogy te még csaj egy ajándékvagy anyádéknak.
2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid csak féltenek és jót akarnak neked. 14 évesen nem lehet valaki tapasztalt, hiszen még gyerek. Ebben a korban nem az a normális, ha valaki párkapcsolatban akar élni. A mai tinédzserek rögtön felnőttek akarnak lenni, csak nem tudom mért, az lehet még sokáig, de gyerek nem.
2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
igen tudom. én nem ...ni akarok. csak nagyon szerelmes vagyok belé és ennyi a helyzet.
2011. dec. 30. 18:19
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Engem azóta nem basztatnak mióta jól kikiabáltam magam és földig basztam le őket, hogy mindenki a saját életével foglalkozzon...Megmondtam nekik h dugják fel a törődésüket a seggükbe..2 napig nem beszéltem 1ikkel se, utána meg szartak rá h mit csinálok és így nekem szuper...
2011. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
35%
Már miért ne járhatna valakivel egy 14 éves lány?Én nem vagyok mai csirke ,de 16 évvel ezelőtt amikor annyi idős voltam mint a kérdező én is jártam már fiúval , de csak 18 évesen vesztettem el a szüzességem.
2011. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
shevy: tényleg ez nem szép tőlem, de muszáj látnom..
2011. dec. 30. 18:21
 17/31 anonim ***** válasza:

Na hiszen, ezek a válaszok mind a saját korosztályodtól érkeznek!

Neked még tanulni kellene kisanyám, mert ha nem akkor kiváló moslékfelszolgáló lesz belőled!

2011. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
a 14.től kérdezem hogy hány éves,és hogy hány évesen csinállta ezt.kiváncsi vagyokam 14-évesen nem hiszem,hogy nagyon szerelmes vagy,de te tudod.
2011. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha leülnél a süzleiddel ezt megbeszélni és nem bunkon hanem kulturáltan ahogy az embereknek vitatkozniuk "kellene"
2011. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a hozzászólásomat a kedves anyukádnak, és ha valami gondja van írjon, várom szeretettel.

az 6. és a 14. válasz az enyém.

18/F

2011. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!