Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, ha valakinek a szülei nem engedik, hogy 14 évesen járjon valakivel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alapból rossz magatartású, csak őket nem bírom. meg hát ők se nagyon engem. a jegyeim se rosszak, és eléggé tapasztalt vagyok már. annyiszor látom, hogy kb. a 12 évesek is járnak. nekem miért nem engedik?

14/L


2011. dec. 30. 18:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A szerelem 14 évesen teljesen normális, de a legtöbb esetben mindig plátói és hamar kiábrándulnak a lányok a fiúból. Élj álom világban, úgyis el fog múlni ez az érzés és majd évek múlva, mikor felnősz a párkapcsolathoz, meg fogod találni az első igazi szerelmet.
2011. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Tapasztalt vagy? 14 évesen úgy hogy nem volt barátod? Jó kis interaktív pedomacid lehet.. khm akarom mondani plüssmacid
2011. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
32%

Éretlen kis csitri vagy te még vagy még,ne a fiúzáson járjon az eszed ennyi idősen.A szüleidnek teljesen igazuk van.

Egyáltalán,azt sem értem ha ők megtiltanak neked valamit akkor hogy jut eszedbe ellenkezni,pláne hogy még hazudozol is.Szerintem nem csak a fiúzást kéne neked megtiltani,de még egy-két atyai pofon is kijárna.Ha nem tudnád a szüleid keményen melóznak,hogy neked mindened meglegyen,majd ha el tudod tartani magad azt csinálsz amit akarsz de amíg rajtuk élősködsz addig leszel szíves azt csinálni amit mondanak.Mi lenne ha többet nem adnának neked enni,ahhoz mit szólnál?

2011. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
szerintem ez az érzelmi és testi fejlettségeden múlik,hogy szabad-e.meg azon, hogy kivel és mit akarsz csinálni.pl ha fogod a kezét,az teljesen más, mint ha megdug.mondjuk a leg roszabb,amit tehetsz,hogy 14 évesen meg dugatod magad,ha már elégülni akarsz,akkor max orálisan.abból még senki nem lett terhes.szerintem azért is nem engedik a szüleid.nem akarnak 14 éves kismamát a családba
2011. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
49%
18:48. Nem tudom hogy szülő vagy-e de remélem hogy nem, és azt is remélem hogy egy darabig nem is leszel ameddig nem változtatsz a stílusodon.Egy 14 éves hogyan élősködne már a szülein?Gondolkodj!Te az a tipikus szülő vagy aki már az ovis gyerekét is elküldené dolgozni , ez szörnyű és még csodálkoznál ha a lányod soha nem állna veled szóba miután kirepül.Az ilyen proli emberektől mint te , nem szabadna hogy gyereke legyen.
2011. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szülő 22F vagyok.Azt nem szó szerint értettem,hogy "élősködik",természetesen a szülőknek kötelességük gondoskodni a gyerekükről,neki meg kötelessége volna engedelmeskedni pláne,hogy teljesen igazuk van a szülőknek.

Csak azért fogalmaztam így,hogy egy kicsit magába szálljon és elgondolkodjon.

2011. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

nem szexuális értelemben mondtam a "tapasztaltat."

köszi, hogy válaszoltatok. nagyon sokan nem értetek velem egyet, de ez van.:/

2011. dec. 30. 19:14
 28/31 anonim ***** válasza:
44%
Na már megint rinyál a sok hülye idióta tízenéves, akik azt hiszik, hogy ők szarták a spanyol viaszt. És akkor mi van, ha a 12 évesek is "járnak"? A szülők pedig nem akarnak rosszat a gyerekeiknek és nem normális dolog, hogy valakinek ennyi idősen ezen járjon az esze. Nektek is olyan szülő kéne, aki agyba-főbe ver titeket.
2011. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
47%
az előző vagy egy stréber,vagy valami kiöregedett nem is tudom mi.
2011. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Kislány, szerintem vagyél egy kutyát!
2011. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!