Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki ő? Hogy ismerhetném meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ő? Hogy ismerhetném meg? Nagyon aranyos.

Figyelt kérdés
nemrég a buszon szemeztem egy nagyon aranyos sráccal, hogy tudnám kideríteni, hogy ki volt az? ugyanott is szálltunk le, de nem volt alkalmunk beszélni, mert barátnőmmel találkoztam a buszmegállóban, de amikor elindultunk ellenkező irányba, akkor is ameddig tudtuk, egymást néztük, meg akarom tudni ki az!
2011. dec. 30. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2011. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kovács Béla volt az.
2011. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
160 és 190 között volt, és sötét haja van? m akk én voltam írj üzit :)
2011. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem én voltam?:P
2011. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mivel feltételezem sem az CIA, sem a KGB eszközeit és lehetőségeit nem áll módodban használni így nem tehetsz mást, mint hogy megpróbálsz vele ismét összefutni. Honnan hová ment? Mikor? Megpróbálni ismét "elcsípni". De mivel nagy eséllyel ez nem egy rendszeres utazás, hanem alkalmi út volt, így nem valószínű hogy találkoztok ismét. Ergó ezen kár is gondolkodni. Szerintem.
2011. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdezgesd ismerőseidet, hátha tudnak segíteni, ha elmondod nekik hogy néz ki stb. először azt kell kideríteni melyik suliba jár. Utána meg már könnyebb a dolgod.

Biztos fent van facebookon is.

Sok sikert ! :)

2011. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszke az építő válaszokat.. Nem tudom, hol találkoztunk?
2011. dec. 30. 23:21
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi, próbálkozom
2011. dec. 30. 23:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen település típuson élsz? Ha nagy város, akkor nem tudok segíteni, ha kisebb, akkor keress rá a FB-on vagy Iwiwen. Mivel nem laknak sokan egy kisebb településen, íg le tudod szűkíteni a találati listát nemre és körülbelüli korra. Én nem egyszer találtam meg egy közeli városka lányait így, igaz ré is ment jó pár órám, de ha bejött, akkor megéri ez.
2011. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kicsit nehéz lesz, de megpróbálom
2011. dec. 31. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!