Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből még lehet valami? /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami? / Hosszabban lent!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és a Barátnőmmel találkoztam egy Fiúval (aki 18 éves) 2x . Már akkor tetszett..-De mondom őt is utoljára láttam,pedig nagyon szimpatikus volt,ahogy a szemembe nézett.Viszont egyszer elkezdett a napokban facebook-on bökdösni :D , és visszaböktem . Ez lejátszódott annyiszor hogy végül elkezdtünk beszélgetni.Jól megismertük egymást a hosszas beszélgetésekből.Bókolt sokat,ami nagyon jól esett.És mindig úgy köszön el hogy "sajnos" vagy hogy reméli hogy még sokat beszélhetünk,"puszis" fejet küld. . Mondta hogy még eddig nem volt komoly kapcsolata,és hogy majd egyszer talán mindkettőnknek lehet.Úgy vélem talán tetszhetem neki,nekem nagyon szimpatikus,kedves,aranyos.Mondta hogy nincs kivel moziba mennie " :/ " ..De én nem merem elhívni sehová..Pedig jó lenne vele kettesben bárhol .Pedig egy mozi jó lenne,egy romantikus féle . Az talán eredményezne valamit . Amúgy 15 éves korom ellenére felnőtt és érett gondolkodású vagyok,.. Ő most lett 18 éves . Félénk típus vagyok ilyen téren,de el tudnék vele képzelni mindent. ^^

Mit gondoltok kialakulhat valami?-barátnőm szerint igen .-De nem tudom..Így hogy nem kezdeményez,és én sem merek .Gondoltam arra hogy megkérem a barátnőmet,hogy kérdezze meg,de nem szeretnék csalódni.. :/

Mondjatok valamit amivel felkelthetném a figyelmét egy kicsit is,vagy helyeket ahol tudnánk egy jót beszélgetni..Amikor találkoztam vele 2x élőben,nem nagyon tudtam rá figyelni mert nem egyedül voltunk hanem többen,bár az első találkozásnál egymás szemébe néztünk egyszerre.Ott nagyon megtetszett.De a kérdés hogy ő vajon mit érez .

Kérlek értelmes válaszokat írjatok


2011. dec. 22. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem párszor el kellene mennetek sétálgatni és közben tudtok beszélgetni vagy ilyenkor inkább korizni menjetek=) a koripályán ha bénáztok megfogjátok a másik kezét,jókat nevethettek,stb...egy próbát megér,aztán a korizás után kb 1-2 héttel mehetnétek moziba(bár ott nem tudtok beszélgetni,viszont a sötétben biztos sokat fog rád figyelni ha felkeltetted az érdeklődését és a kezed rakd ki a karfára ha szeretnéd hogy megfogja,ahogy nálunk volt[3/4 óráig zsibbadt az alkarom xD])

16/L

2011. dec. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Állitsd át a családi állapotodat "kapcsolatban"-ra a Face-n , figyeld hogy hogy reagál rá, ha sehogy akkor nyugodtan elfelejtheted, ha érdeklödik, meg ilyenek, olyankor ugyis észre lehet venni, hogy barátilag kiváncsi, vagy féltékeny.

Ne szivd sokáig a vérét, amikor már megtudtad amire kiváncsi vagy, valld be neki, hogy csak kamuból tetted ki,hogy ne próbálkozzon be minden fiu nálad.

2011. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jujj ez a FB dolog a legnagyobb hülyeség, gyerekes!! Ki ne rakd, hogy kapcsolatban vagy mert utána magyarázkodni nagyon gáz.... és annyira gyerekes. Egyszerűen kérdezd meg hogy nincs e kedve szánkózni vagy akármit a téli szünetben mert a barátnőd nem ér rá "sajnos" mert az új pasijával tölti minden idejét vagy ilyesmi. Ne randiszaga legyen csak amolyan "haveri" és ha találkoztok, akármi lehet.


FBn ne csinálj hülyeséget...


26L

2011. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
29%
dettó így vagyok. csak ő más lányokat is belájkol és olyan érzésem van, hogy én vagyok az egyetlen "hülye" aki igent mond neki :/
2011. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így van, nehogy beírd,hogy kapcsolatban vagy! Ne szívózz vele! Bókolt sokat, úgy köszönt el, hogy sajnos... blabla.. szerintem tök egyértelmű, hogy felkeltetted a figyelmét, sőt..

15 évesen én is azt hittem, hogy tökre felnőtt gondolkodásom van ^^ néha írtam naplót (1-2x), és visszaolvastam 18 éves korom körül, vicces volt :D.

Szerintem bármi kialakulhat, és ne kérd fel a barátnődet postáskodni. :)

A kori jó ötlet, kérdezd meg, szeret-e, tud-e, ha tud, akkor csak megkérdezném, hogy elmenne-e veled, mint haver :), vagy ha nem tud, akkor ajánld fel, hogy megtanítod! Vagy fordítva. Ha nem mered megkérdezni, csak mondd neki, hogyha szeretsz, hogy a barátnőid nem szeretnek, és már hiányzik. De sztem ezt bármivel megpróbálhatod.

A mozi is jó, de utána üljetek be vhova enni... Moziba csak elhív :) sztem ő se véletlen mondta, hogy nincs kivel mennie. Mutass neki egy filmet, hogy ez tetszik-e neki, aztán ha igen, akkor mi akadálya lenne, hogy elhívjon, mindkettőtöknek tetszik...

Szerintem rossz nem sülhet ki belőle :)

Remélem, segítettem:) sok sikert!

2011. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20/L vagyok amúgy
2011. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Segítettek sokat tényleg,meglátjuk mi lesz :-)
2011. dec. 23. 00:48
 8/12 anonim ***** válasza:
majd írd meg!
2011. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyünk korizni :) Majd írok!
2011. dec. 27. 22:09
 10/12 anonim válasza:
nálam ugyanez volt, ő elhívott de akkor nem tetszett :/ most meg nagyon tetszik :( csak félek,mert neki se volt még komoly kapcsolata és szerintem nagyon vágyik erre. mondták, hogy sok mindenkinél bepróbálkozik meg sok csajra ír rá és nem akarok én lenni a butus meg nem akarok neki bedőlni. el kellene hívnom csak nem merem. amikor beszélgettünk aranyos meg jófej csak egyszerűen leblokkolok. félek, hogy nem tetszenék neki élőbe :( bocsi, hogy ide írok, e privát üzit nem engedélyezett :/
2011. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!