Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érti ezt?! Miért jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt?! Miért jött össze vele, ha "nem ér annyit"? Normáliséknál szerintem nincs ilyen.

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác,akivel kb fél éve ismerjük egymást,nagyon jóban vagyunk.Nincs barátnője.Elég közel állunk egymáshoz,sokat beszélgetünk,így kettesben.Egyik este fent voltam a srácnál,megnéztünk egy filmet,utána meg beszélgettünk.Úgy volt,hogy 11-ig maradok majd,éjfél lett belőle.Közben meg mesélte,hogy összejött egy csajjal,de nem is akarta igazán.Csak úgy lett és kész,állítólag még a csaj teljes nevét sem tudja.Miközben együtt voltunk ott fent,a csaj folyamatosan küldözgette az sms-eket,mert találkoztak volna aznap este.A srác meg írogatta,hogy majd később,stb..kicsit furán éreztem magam.Mondtam is neki,hogy menjen nyugodtan,nekem van még buszom hazafele,stb,de nem akart elengedni,az volt a válasza,hogy várjon a barátnője,én fontosabb vagyok.Ugye Ő dohányzik,a/az újdonsült barátnője is.Beszélgettünk,hogy leszokna-e,ha a barátnője kérné,erre meg az volt a válasz,hogy nem ér annyit a csaj,de miattam megtenné.Na ekkor már még jobban furán éreztem magam,zavarban voltam majdnem.Félhomály volt a szobában,direkt csak nézett folyamatosan,szemrebbenés nélkül,megkérdezte,zavarban vagyok-e...A végén már szinte simogattuk egymást,szemeztünk,majd lekísért a megállóba,kérte,hogy szóljak,ha hazaértem..
2011. dec. 31. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Téged szeret
2011. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen lókötővel én nem állnék szóba.Kije vagy te?Valami fiúhaverja?

Nem bírom azokat,akik előttem az aktuális felszedett csajaikról pofáznak.

2011. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hanyagold ezt a pasit, legalábbis addig, amíg nem szakít a drágalátos barátnőjével.
2012. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!