Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, miért vagytok ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Nő létemre kérdezem. Egy kedves férfi ismerősöm most panaszkodott, hogy a barátnője kérdezte tőle, hogy:

-Na, bejön az uncsitesóm?

-Hát szép..:)

-Ahogy érzed..


ÉS MEGSÉRTŐDÖTT! Meg még régebben írta valaki itt, hogy megkérdezte a férjét, hogy kövér-e. Ő meg mondta, hogy fogyózhatna. A nő pedig besértődött, hogy miért nem szereti őt úgy, ahogy van.

Szóval ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Undorító:S


2011. dec. 31. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenek vagyunk. Provokáljuk a férfiakat, és ha az igazat megmondják, amit egyébként mi is tudunk, akkor megsértődünk. Nem tudom miért van ez így, de tényleg így van. Én próbálom magam visszafogni, de néha belecsúszom ebbe a hibába.
2011. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a nők többsége, mondom ezt én is nőként. Ez van, így vagyunk évezredek óta összerakva, kivétel a kivétel. Ennyi, el kell fogadni, sajnos, nem sajnos.
2011. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyenek. Én nem vagyok ilyen, pedig nő vagyok már férjes, gyerekekkel, nem is voltam ilyen.

Viszont.

Ez azért valami női dolog lehet, mert már csináltam én is ilyet, de csak viccből. Férjem is tudta, hogy vicc, nem lett besértődés. Mondjuk ő azt nem értette mire volt ez így is jó, de elfogadta női cuccnak. Élesbe nem értem az ilyesmit.

2012. jan. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is előfordul az ilyen. Pl. kaja esetében. Főzök valamit, órákig szenvedek vele, mire ehetünk. Evés közben megkérdezem a párom, hogy ízlik-e neki, és hozzáteszem, hogy nyugodtan mondja meg, nem lesz baj. Ha nem ízlik neki, csalódott vagyok, ő ezt látja rajtam. De nem az a bajom, hogy neki nem ízlett, vagy hogy őszinte volt. Az a bajom, hogy nem tudtam neki megfelelőt készíteni. Magamban csalódok olyankor. Próbálom és is visszafogni magam. :)
2012. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hol érdekelne értelmes embert az, hogy nőként hogyan tekint a rokonomra a pasim???


Úristen (-.-)

2012. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!