Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy reagálnál, ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy reagálnál, ha megtudnád hogy a párod tárkereső oldalra regisztrált?

Figyelt kérdés

Pasik és csajok alkalmazásról van szó. Igazából nem tudom pontosan milyen ez az alkalmazás és nem is érdekel.

Ugy bukott le, hogy megkért nézzem meg az emailjeit, mert nem volt net közelbe és sürgős volt a dolog. Megláttam, hogy onnan kapott értesítést..mégpedig, hogy egyezése van egy nővel. (Ezt se pontosan tudom mit takar, de nagy valószínűséggel tetszenek egymásnak)

Nagyon kiakadtam, nagyon haragudtam rá, megalázottnak éreztem magam. Miért keres párt, ha itt vagyok neki én? Elmondása szerint imád és soha senki más nem kellene neki.

Számom kértem rajta az egészet és mintha fel se fogná, hogy nagyon megbántott. Annyit mondott, már nagyon régen regisztrálta magát néha felnéz és szórakozás gyanánt jelölte vissza a csajt. Semmi csajozós vagy ismerkedős szándéka nem volt. ÉS még azt is megkaptam hogy túlreagáltam az egészet, soha nem csalna meg. Ez meg csak netes szórakozás. Nem találkozna semilyen nővel, nem is érdekli más.

És még elvárná, hogy ezt higyjem is el neki.

(2 éve vagyunk együtt)

Mit tennétek a helyemben? Mit gondoltok a szituációról?


2011. dec. 10. 23:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék szerintem... Lehet én reagálom túl, meg én láncolnám magamhoz túlságosan a barátom, de ha már velem van, akkor szórakozásból se jelöjjön más csajt vissza... Egyátalán ha a barátom, miért jut eszmébe ez a szórakozás? Ha ott vagyok neki én, szórakozzon rajtam, ne társkereső oldalon... Szerintem én hajítanám, nem ér egy pasi sem annyit, hogy tönre tegyem magam, és bizalmatlan kapcsolatban éljek mellette :) Ha már van/lenne egy párom, akit mindenkinél jobban szeretek, akkor becsüljön meg... 14L
2011. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kimaradt. Lehet a leírásom alapján nem gondolnátok de egy 29 éves férfiről van szó. (Ez számomra még szánalmasabbá teszi a képet)
2011. dec. 10. 23:48
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3 felé törném az állkapcsát!
2011. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én simán pát intenék neki, de ez én vagyok. Te ismered saját magadat, te tudod mi az, ami nálad belefér. Ilyen esetben nem nagyon hallgatnék senkire, azt tenném, amit érzek. Márpedig én csalódottságot éreznék, elveszített bizalmat, és ilyen érzésekre nincs szükségem. Bőven elég idegenekben csalódnom, abban nem szeretnék akit a páromnak hiszek.
2011. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt érzem, haragot, dühöt csalódottságot és megalázottságot és ami a legjobban fáj, hogy én már egy fél éve szakítani akartam. Mert ugy éreztem elhanyagol, nem foglalkozik velem, nem vagyok neki eléggé fontos, nem voltam boldog. Akkor nagyon megijedt. Azóta bizonyítja, hogy én vagyok a legfontosabb és bízhatok benne. Mindig azt mondta én leszek a legboldogabb nő a világon és ő erről gondoskodik. Nem tudna élni nélkülem és most tessék..megkaptam!

Miért is gondoltam, hogy boldog lehetek mellette! Hülye voltam!

2011. dec. 10. 23:55
 6/24 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan kiraknám...

Mindig ott kattogna utána az agyamban a gondolat.

De van olyan ismerősöm, aki hasonló helyzetben van, a párja tényleg nem csalja meg, csak éppen több vasat tart a tűzben készenlétben, hogyha szakításra kerülne sor legyen pótlék...

2011. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"szórakozás gyanánt jelölte vissza a csajt. Semmi csajozós vagy ismerkedős szándéka nem volt. ÉS még azt is megkaptam hogy túlreagáltam az egészet, soha nem csalna meg. Ez meg csak netes szórakozás. "


Ez erdekes, a cselekedete ellentmond annak, amit mond. Nem csak Teged bant evvel, hanem mindazokat, akiknek egyertelmu, hogy aki tarsat keres, az tarsat keres. Mikor akarná megmondani a masik félnek, hogy bocsi, csak szorakoztam veled, nem is keresek tarsat?? Az eskuvo után?:D:D

2011. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Már olyat is mondott, hogy azért jelölte vissza, hogy "legyen egy jó napja a nőnek"

(Ezt a részét elhiszem hogy nem ott keres nőt. Nem akarok nagyképű lenne, de megnézném ha egy társkeresőn jobb nőt találna nálam. ÉS ez is dűhít, sok férfi bármit megtenne értem én pedig lehorgonyoztam egy olyan mellett aki megsem becsül és én hülye mindennél jobban szeretem és hinni akarok benne és a kapcsolatunkban.)

De azt, hogy annyiba nem néz, hogy ezzel megaláz azt nem tudom neki megbocsátani. Illetve, hogy ahelyett hogy velem foglalkozna így szórakozik!

2011. dec. 11. 00:05
 9/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdésfeltevő(sajnálom,de nem írtál nevet,hogy Regina,vagy Noémi,vagy Eszti,stb.)


Amatőr a srác,ez egyértelmű.Olyan e-mailhez épelméjű férfi nem ad hozzáférést a párja kifejezett kérése nélkül a nőjének(de tudod mit,senkinek),amiből rá nézve kínos tartalmak láthatnak napvilágot.

Amúgy a közösségi oldalak ma már olyanok,ha kicsit jobban beleásod magad pl. Facebookba,akkor nem csak azt lehet kideríteni,hogy X.Y mikor lépett be(visszamenőleg akár élete legelső belépéséig az adott néven),de még azt is,hogy honnan,vagyis milyen ip-címről.Egy magánnyomozó vagy ha büncselekmény történik,akkor a sima rendőrség is néhány óra alatt (az INTERPOL,CIA,FBI és a hasonló nemzetközi szervezetek meg szerintem néhány perc alatt,mivel ők technikába és ismeretekbe jóval a hazai hatóságok előtt járnak) le tud nyomozni mindent,kezdve attól,hogy honnan léptek be helyileg pontosan,folytatva a mikorral,és zárva a sort azzal,hogy a belépésük időtartama alatt mivel múlatták a drága időt,melyik alkalmazáson,stb.

2011. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Már olyat is mondott, hogy azért jelölte vissza, hogy "legyen egy jó napja a nőnek"


Akkor érzelmi fogyatékos a fiúd!

Egy nőnek, aki társat akar találni, mitol lesz jobb, ha felbukkan egy ferfi, aki állítja, hogy társának akarja, azutan magyarazat nelkul el is tunik az életéből?? :-O

2011. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!