Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt le reagálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt le reagálni személyesen vagy akár facebookon? Pls?

Figyelt kérdés

Szilveszteri buliban kiszívtam egy lánynak a nyakát, de úgy hogy ő rendesen hagyta, hogy ezt tegyem, többször is.

Aztán kicsit ilyen cukin mondta, hogy ááá te "hülye", a nyakam, amikor meglátta a nyomát!! Nem tudom, hogy reagáljam le ezt, akár hányszor felhozza hogy a nyaka annyira fáj. :) Lehet hogy kicsit hülyén fogalmaztam, de a lényeg kivehető! Retard válaszokat nem kérek. Köszi szépen!


2012. jan. 1. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis huncutul mondja akkor te is nyugodtan válaszolhatsz hasonlóval például hogy miért?nem élvezted? vagy valami ilyesmit...Ha viszont komolysággal mondja akkor kérj bocsánatot vagy nem tudom.14/f
2012. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amit most leírtál nekem, hogy ha komolysággal mondja, akkor kérjek bocsánatot, ezt tettem. ha cukin mondta, akkor én is pont ezt mondtam neki, hogy miért, ne mond, hogy nem élvezted! :D De mindig csak ez a kettő típus szerepelt nála. Mindig csak így tudtam reagálni. Azért írtam ezt ki ide, hogy hátha vmi másféleképpen.
2012. jan. 1. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd meg tőle ,hogy: kér e még?ingyen van.egy nyak több nyom..:PXD
2012. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet!! :D
2012. jan. 1. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
avagy felajánlod ,hogy kiszívhatja a tiédet vigasz képpen:DDD
2012. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felajánlottam neki, de csak egyszer 2x megnyalta meg belecuppantott :D:P de nem volt olyan vészes, meg nyoma se lett úgy mint neki :DD.
2012. jan. 1. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy pár nap és elmúlik, de, ha tetszik neki akkor mond, hogy miután elmúlik szívesen csinálsz helyette másikat és nem csak oda máshova is kérheti:)
2012. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pl hova? :)))
2012. jan. 2. 02:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta fáj az valakinek, ha ki van szívva a nyaka? Soha nem hallottam még olyat, hogy bárkinek is fájna és nekem se fájt soha.
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!