Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány. Szüleim barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Szüleim barátok az övéivel. A lányba szerelmes vok. Mikor náluk köszöntem neki nemköszönt de nézett . Facebookon jót beszéltünk de személyesen még nem beszéltem vele. Mondtam neki hogy szeretem. Nem mondott semmit. ő 14 én 13 mittegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén. Hogy gondoltad hogy azt mondod neki hogy szereted amikor még beszélni se beszéltél vele? A másik hogy ilyet az ember NEM FACEBOOKON közöl. Képtelen vagyon megérteni. Elmagyaráznád?
2011. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszer beszéltem vele személyesen a facebook után és akkor mondtam neki. bocs az én hibám volt
2011. márc. 29. 17:12
 3/7 A kérdező kommentje:
amolyan első látásra szerettem belé!
2011. márc. 29. 17:13
 4/7 A kérdező kommentje:
a "nézett" alatt azt értem hogy mikor nem figyeltem oda rám pillantott egy párszor de mikor én néztem őt egyből másfele nézett
2011. márc. 29. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
És mondtad neki ő meg egyáltalán semmit nem mondott? Nem lehet hogy nem hallotta?
2011. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogy érted? "nem hallotta"
2011. márc. 30. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
amikor én mondtam a barátnőmnek elősször hogy szeretem a Gellért hegy tetején!!!!!!ő is csak nézett...utána én is hogy ahha elhozlak ide egy romantikus sétán elmondom hogy szeretlek te meg csak nézel...
2011. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!