Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már jelentéktelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már jelentéktelennek az életeteket?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nagyon meg tetszett egy lány, de sajnos épp ma jött össze egy pasival :( de nálam mindig meg történik, ha valamelyik lány meg tetszik, akkor vagy van párja vagy épp le késem róla! De a baráti környezetemben is, olyan kívül állónak érzem magam! És nem tudom ezt meg magyarázni magamnak ? Tanácstalan vagyok.
2012. jan. 1. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én alapból jelentéttelennek tartom,mivel ismerem az univerzum nagyságát.Viszont megpróbálom élvezni :)
2012. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18:05: Dehogy ismered ;) Még csak felfogni sem tudod ;)
2012. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki tisztában van vele, hogy épül fel az univerzum, az mind jelentéktelennek érzi az életét.
2012. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az életed jelentéktelen, hanem te nem lépsz elég hamar vagy éppen nincs szerencséd és már foglalt az illető. Kell keresni olyat, aki szabad és azonnal "lecsapni" rá, nem azon morfondírozni, hogy most oda menjek hozzá, mit fogok mondani, stb, mert különben megteszi helyetted más.
2012. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ollé! Ha tetszik, és tényleg tetszik, és meg akarod szerezni, akkor egy dolgot nem szabad: gondolkodni.
2012. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha meg végiggondolod, akkor meg jobb, ha elfogadod, hogy bizony, ez így működik. Viszont egy kérdést felteszek, ami ilyen logikusnak tűnő dolog. Nem egy csaj volt már ilyenben érintett ugye? Akkor vajon nem az van, hogy te bárkire le tudnál csapni, aki tetszik? Tehát nem nagy ő meg akármi, hanem bejön, szúrnád. Akkor viszont triviális, hogy lassú vagy.
2012. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy lassú vagyok, vagy egyszerűen a döntéseim rosszak :)
2012. jan. 1. 18:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,csak annak jelentéktelen az élete,aki annak tartja,és így fogja fel a dolgokat!Ha más lenne a hozzáállásod,és kicsit életrevaló lennél,akkor nem így látnád,és nem lenne jelentéktelen az életed.Tudod,nem sajnálni kell magadat,hanem megélni a jelent,és tenni érte,hogy megélhesd,kitartónak és aktívnak lenni.

Mielőtt rám támadna bárki,hogy fotelból könnyen osztom az észt,nekem is volt olyan depis időszakom,amikor ilyen színben láttam a világot,de a sajnálkozástól csak pocsékabb lett az életem.Amint felkeltem a porból,és megráztam magam,máris minden szebb lett.

Amúgy meg önbizalomtréning.Önbizalommal rengeteg mindent elérhetsz.Az önbizalom kompenzálja a külső hibákat,és bármi mást is.

2012. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
olvasd el a Titok c. könyvet/filmet és tanulj gyerekem :D
2012. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Solarian ***** válasza:

Sokszor. Többször mint kellett volna. És most is, rám tör, néha napokig tart, néha percekig. Mintha a hullámok összecsapnának a fejem fölött.

Úgy érzed nincs semminek értelme, nincs kiút. Ezen magadnak kell túljutni. NAGYON FONTOS: ne add át magad az érzésnek, mert BAJ lesz belőle. Személes környezetben tapasztaltam, elhiheted.


Hogy mi okozza, azt nem tudom sajnos, de nagyon ismerős az érzés. Mikor távoliak az emberek, nem tudsz velük érintkezésbe lépni, de tulajdonképp nem is akarsz, mert semmi értelme. Szóval gondolkozz el, hogy mi rázott meg ennyire és változtass rajta, ez segít.

2012. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!