Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy az első szerelmetek lesz ez igazi? (Vele élitek le az életeteket stb. )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát anyukámnak az első szerelme lett az igazi, ezért én is hiszek benne...:)
2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Panda Péter ***** válasza:
előfordulhat de nagyon kis valószínűséggel.
2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez lehetetlen vagyis ha megismerkedsz egy személyjel 14 évesen nem hiszem hogy csak kiváncsiságból nem jössz össze mással stb. De hallottam ojant is hogy 5-dik osztálytól együtt vannak összeházasodtak van 2 gyerekük és minden oké :) Az élet kiszámíthatatlan, történnek csodák :) remélem segítettem:)
2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca. ***** válasza:
én ezt már elb*sztam, úgy hogy azthiszem bátran kijelenthetem: lehetetlen.
2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok, 3 és fél éve együtt vagyok a barátommal és hiszek benne :)
2011. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aki életében először lesz szerelmes mondjuk 14 évesen az mind azt gondolja, hogy "úúú első nagy szerelem, ő az életem a mindenem vele élem le az életem stb"


aztán felébrednek egy idő után és rájönnek, hogy az élet nem egy romantikus amerikai vígjáték ami "happy end-el" végződik......

2011. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindigis hittem, és ha úgy vesszük, még van rá esélyem, és mindent megteszek, hogy így legyen. Mert rajtam is múlik.
2011. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, csak nem a saját bőrömön. Másokkal megtörténhet, a családomban a házasságok 99%-a ilyen, a szüleim is 15 éves koruk óta együtt vannak, én valahogy más vért örököltem :D 22/L
2011. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előfordul, de nem túl gyakori.
2011. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék együtt maradni a mostani párommal. Ő a második kapcsolatom, mert az előző fiú megcsalt és emiatt vége lett. Most 15 éves vagyok a párom 18. :)
2011. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!