Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döntő fontosságú lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntő fontosságú lehet az anyagi helyzet két fiatal között?

Figyelt kérdés

Szóval ha van egy lány, és egy fiú, akik szeretik egymást, de a fiú anyagi helyzete fele olyan jó, mint a lányé, akkor az vezethet oda, hogy össze se jönnek?


Tudom, ha szeretik egymást, akkor semmi sem akadály, de a mai világban már minden előfordulhat... :/


2012. jan. 1. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mint mondtad, minden előfordulhat, tehát igen lehet.
2012. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van aki felvág vele van aki nem
2012. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 15 évesek, nem. De ha 23, akkor már baj.
2012. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolom arra gondolsz kedves utolsó, hogy 23 évesen már illene eltartania magát a férfinak. De olyan korban, mikor még a szüleiddel élsz? (18 vagyok). Visszatérve az eltartásra, sokan vannak, akik még 23 éves korukban iskolába járnak.
2012. jan. 1. 21:51
 5/9 escrogar ***** válasza:
23 évesen egyáltalán nem illene magát eltartania egy férfinek. Nem olyan ez a világ, amiben élünk.
2012. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor?! Szerinted?
2012. jan. 1. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
A "ti korotokban" még nem gáz. Majd idősebb korotokban, ha ez nem változik, akkor lesz az. De ha elmegy dolgozni, és férfi módjára keres pénzt, akkor nem lesz gond.
2012. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelmet semmi nem választhatja szét.

Szóval,ha őszintén szeretitek egymást,megbirkóztok ezzel,de nem lesz könnyű szerintem.

2012. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mind a két fél szegény,csak a barátomék kicsit jobban.Felőlem szakadt is lehetne,ő szégyelli,és folyton ideges miatta (amit meg is értek),ott kell hagynia a suliját is lehet,de ennyiből lehet én sem fogom bírni,vagy egyedül kell fenntartanom majd magam.Mindig van megoldás,meg mindenre lehetőség,csak meg kell találni,ha igazán igyekszik az ember,akkor menni fog.Amennyi időt a siránkozással eltöltenek az emberek,az alatt megoldást találnának a gondjaikra.Ha úgy érzed,hogy nincs elég pénzetek,vállalj munkát,akár menj ki külföldre pár hónapra,aztán gyere vissza,tegyél le egy OKJ-t,és dolgozz kicsit,utána még bőven lesz időd továbbtanulni.Ha igazán szeret a barátnőd,akkor ilyenért nem fog elhagyni,én mindig azon vagyok,hogy segítsek a másiknak!
2012. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!