Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak még esélyt vagy hagyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még esélyt vagy hagyam az egészet?

Figyelt kérdés
A barátom kikészít, már annyit beszéltem vele. Olyan lány vagyok aki nem szereti ha rátelepednek. Ő meg pont ellentéte. Naponta 20-szor hív, általában miden nap talizunk..face-n mindig Rám ír, még ha nem vagyok fent akk is van üzenetem tőle. Próbáljak Vele még egyszer beszélni, mert szeretem..igaz sokszor idegsokkom van tőle! Akk úgy érzem elég belöle, single szeretnék lenni...szerintetek?
2012. jan. 1. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy adjon neked teret engedjen levegőhöz jutni. Ez a fajta viselkedés tőle abból eredhet, hogy eléggé féltékeny. Ki akar sajátítani, de ezt lehet ő sem érzi, szóval elöbb próbálj meg vele értelmesen beszélni hátha mégis észreveszi magát
2012. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, hosszú távon nem fog működni a kapcsolat.

Neki olyan csaj kell, aki egész nap a nyakán lóg.

2012. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VladTomi válasza:

Beszélj vele hogy lője már le magát .

Mond meg neki hogy picit sok belőle.

Tudod hogy szeret téged de ne lógjon mindig rajtad kell egy kis szabi neked is.

És vigyázz mert ezek azok a pasik akik kiszámíthatatlanok.

2012. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...:) Holnap leülök Vele beszélni utóljára. Hogy lehet egy olyan emberhez ennyire kötödni aki azért párszor bunkó Vele?
2012. jan. 1. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék érte, hogy ilyen problémám legyen! Nálunk pont fordítva van, állandóan hívják a haverok, ő meg ugrik nekik. Sokat vagyunk együtt (a megismerkedésünk utáni időszakhoz képest), hetente három-négy éjszakát tölt nálam. Mi csak egyszer beszélünk telefonon naponta és e-maileket sem kapok tőle, mert utálja a számítógépet.

Szóval én most szívesen lennék a helyedbe, bár van elképzelésem róla, hogy mit érezhetsz és bizonyára tényleg nagyon zavaró.

De azért egy picit szeretnék cserélni most veled.


30/N

2012. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan kapcsolatom mint most Neked, én is erre vágytam...hát most inkább azt szeretném, hogy hagyjon picit nyugiba...szerintem hosszútávon nem müködik egy kapcsolat így...:( csak még így is nehéz kilépni, főleg ha így ragaszkodnak az emberhez..
2012. jan. 1. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!