Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hagyam ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagyam ezt az egészet vagy merjek próbálkozni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy odaáig vagyok egy srácért nagyon. Másfél két éve ismertem meg. Tök jofej meg minden. Ritkán találkozunk /havonta3-4x akkoris edzésen vagy valami eseményen mert néha edz ott ahol én/ amikor találkozunk tök jól elvagyunk. Ezzel annyira nem is lenne olyan nagy gond. Csak 7 évvel idősebb és nem tudom hogy ez így nálunk mennyire bukna ki.

17/L


2011. márc. 10. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
semennyire
2011. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha jól kijöttök, elvagytok, vonzódtok egymáshoz, akkor szerintem semmi akadálya.:) Ha meg nem működik, akkor ez van. Végül is semmi tétje a dolognak egy próbát megér.:)
2011. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz! 7 év nem olyan sok.
2011. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!