Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány aki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki szerelmet vallott egy fiúnak úgy, hogy nem jártak?

Figyelt kérdés
Mi lett belőle? Ha nem lett kapcsolat, akkor most milyen viszonyban vagytok? Ha valaki nem személyesen élte át hanem látott ilyen esetet azt is leírhatja..:-)
2012. jan. 1. 23:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát nálam már volt.Haverság,összejárás,együtt bulizás filmnézés volt,de ő már korábban szerelmet vallott.Végül lefeküdtünk és kb jártunk,együtt voltunk.Megszakadt a kapcsolat,majd ismét felvettük a kapcsolatot,megírtuk egymásnak,hogy "szeretlek"+"én is szeretlek téged"aztán megint lefeküdtünk és össze is vesztünk.Sajna nem beszéltünk azóta :/

Pedig jó volna.Ez nem az a tipikus nagy szerelem,de kikészít még mindig belül :(

2012. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Csak 1 GyK user ***** válasza:
Én lánynak vallottam 2x szerelmet, mind2 visszautasított :( 17/F
2012. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Volt! :D Kapcsolat lett belőle, és úgy érzem, hogy ő nekem az igazi. Teljesen kiegészítjük egymást, megértjük a másikat.

Viszont azt gondolom, hogy ahoz nagy szerencse kell, hogy így süljenek el a dolgok. Sok fiú lehet, hogy megijedne egy ilyen vallomástól.

18/L

2012. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Jelen!

Teljesen abban voltam, hogy kölcsönösek az érzések, úgyhogy elég magabiztosan mondtam neki, hogy szeretem. Aztán jött a nagy pofáraesés, mikor kiderült, hogy mégsem kölcsönös, én neki a legjobb barátja voltam, mint utólag kiderült.

Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, de nem működik. Én még mindig szeretem. Dióhéjban ennyi, de ennél azért bonyolultabb volt a dolog.

2012. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Ismerek valakit akivel ez megtörtént. Nem volt azonnali siker, elösször elutasították azután egy idő elteltével a fiú meglátta a lányban mennyi különlegesség van, és azóta eggyütt vannak. Egyéként ő a barátnőm :D
2012. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Nos, ez lehet nem illik be teljesen, a mostani barátommal volt ilyen. Szóval jártunk 3 hónapot, és irtóra beleszerettem, de megcsalt... Mikor elmondta kihajítottam a *****ba:D De aztán egy hét múlva, mikor a közös társaságunkban találkoztunk elmondtam neki, hogy mit érzek(előtte szinte sosem nyíltam meg.). Ő is elmondta, hogy szeret, de nem tudna velem lenni megint, mert nagyon szégyelli magát. Erre eléggé összeomlottam, egész nyarunk ráment ( ő is eléggé ramatyul volt...). Aztán megint találkoztunk, és lám , másfél éve együtt. akkor 14voltam...de úgy tünik érettebb, mint az átlag. Jól jött össze, azóta is boldogok vagyunk:-) Míg meg nem halunk hahaha... :))
2012. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt régebben egy srác, akkor végzett az egyetemen, én pedig középiskolás voltam... tudtam, hogy nem lesz köztünk semmi, hiszen neki felesége volt már. De nagyon jó volt vele, jókat beszélgettünk stb. Aztán egyszer éreztem, hogy ebből ki kell lépni, mert ő barátként, haverként kezel, én meg szeretem, és ez nem jó. Viszont csak úgy tudtam lezárni, ha megmondom neki, hogy mi a helyzet. Bátorságom viszont nem volt hozzá, így megírtam neki sms-ben. Kellemetlen volt utána még találkozni, zavarban voltunk mindketten, majd ezek a találkozások ritkultak. Ennek már több éve, azóta én is lediplomáztam, néha-néha összefutunk egy koncerten (azonos kedvenc együttes), mosoly, köszönés, ennyi.
2012. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én is így jártam, és nem lett belőle kapcsolat, kb. mint a 23:19-es. Érdekel, hogy akikkel ez megesett, hogy viselekdnek egymással, mert engem lassa kikészít ami velünk van...
2012. jan. 1. 23:22
 9/23 anonim ***** válasza:
23.19es vagyok. Engem is kikészít.
2012. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
És nálatok mióta tart ez? Mit takar pontosan a barátság? Bocsi a kíváncsiskodásért, csak tényleg érdekel hogy másnál hogy megy ez..:S
2012. jan. 1. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!