Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem nála? Ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Ha van akkor hogyan vegyem rá, hogy sürübben találkozzunk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Általánosban végig osztálytársak voltunk, igaz csak 5.-tõl foglalkoztunk igazán egymással. Mindig meg tudtam nevettetni, jókat tudtunk beszélgetni egymással, jól éreztük magunkat egymás társaságában. De most 9.esek vagyunk, máshova járunk, nem igazán találkozunk, úgy havi egyszer-kétszer. Viszont folyamatosan tartsuk egymással a kapcsolatot, és minden jel arra mutat, hogy élvezi a beszélgetéseinket. Az utóbbi egy hónapban többször is találkoztunk és egész nap skype-on vagy facebookon beszélgettünk (most is :D ).

Nagyon bejön nekem a lány, de nincs önbizalmam. Egyszerüen félek hogy elcseszem, és még az is elveszik, amit eddig összejött. Nagyon szeretném ha több lenne ebbõl, mint barátság, na jó, annak is örülnék ha sokkal sürübben taliznánk vagy közös programjaink (pl mozi vagy valami) lennének.

Szerintetek ha belehúzok akkor lehet belõlle valami? Egyébként újévi fogadalmaim közt az elsõ hogy vele összejövök vagy legalább teszek érte (eddig mindig sikerült, most sem akarom hogy másképp legyen) :D Van esély arra, hogy napi 3-4 óránál több idõt nem igazán tudnék vele tölteni (hétköznap - hülye suli :@), viszont egész hétvégém szabad. Hogy kellene elhívnom valahova? (eddig arra gondoltam, hogy ha lesz valami a moziban ami tuti tetszene neki, akkor mondanám hogy elmegyek, nem akar e jönni velem :D) De hogy ha ilyen épp nincs, akkor hogy/hova tudnám elhívni?

Nagyon kezdõ vagyok a komolyabb kapcsolatokban sajnos, mivel eddig úgy voltam hogy nem kell csaj, minek. De ez a lány :) egész nap csak rá gondolok, ennek nem tudok ellenállni.

Köszi mindenkinek a válaszokat, Boldog Új Évet mindenkinek !

15/F


2012. jan. 2. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Lehet hogy még túl fiatal vagy ehhez, de nem árt ha már most is hallod valakitől:

Minden nő ribanc, a kérdés csak az hogy mikor derül ki, és hogy melyik milyen mértékben az.


A nők fejében két kosár van:

- barát

- pasi


A barátból soha sincs átjárás a pasiba, a pasiból a barátba még talán.


A kérdés hogy barátként kezel, vagy pasiként. Az hogy jól eldumáltok, a lánynak még simán jelentheti azt is, hogy barátként kezel.



És a te védelmed érdekében mondom, soha semmilyen nő iránt se táplálj érzelmeket feleslegesen, mert csak saját magadat szivatod vele (lsd. minden nő ribanc). Majd ha viszonzott valamennyit, akkor esetleg...


Hívd el moziba, port.hu napi ajánló,

[link]

itt is vannak jó programok.


Sose a pasik cseszik el, mindig a nő választ, egész egyszerűen nem tudod elcseszni, mert nem rajtad múlik :) szóval igazából nincs mitől félned...

2012. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos választ. :D megfontolom miket írtál és reménykedem hogy a pasi kategóriába kerültem :D

A mozi meglesz, az biztos, de akkor is, és én az elcseszhetetlen, 100 %os sikeresélyt is el tudomszúrni, úgyhogy ha rólam van szó, minden lehetséges xD

2012. jan. 2. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondom mégegyszer hogy nem tudsz mit elcseszni. Ha mondjuk be akarsz vágódni a nőnél és felmászol a fára, majd leesel és összetöröd magad, nem számít. Ha bejössz neki, ezzel együtt is be fogsz neki jönni, nyílván mosolyogni fog rajtad, de igazából nem fog változtatni a dolgon.Ezt ő nem égésként fogja értékelni, hanem úgy hogy "milyen aranyos"..


Ha meg nem jössz be neki, akkor akár megmászhatod a himaláját is, teljesen mindegy...

2012. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia.


Szerintem mond meg neki azt személyesen hogy: Lenne kedved eljönni velem valahova? Mikor érnél rá?

És pl. msn-en vagy skype-on írj rá ha tudsz ;)

Ha igent mond, akkor mákod van. (:) :D)

Közbe bókolj neki, hogy milyen csinos vagy! vagy ilyesmiket. Mikor lesz egy megfelelő pillanat, akkor közeledj hozzá, próbáld megcsókolni..(:) :D)

De vigyél neki ajándékot, pl. azt a csokit amit szeret, v azt a könyvet.

Csak bízz magadban ;)


nyugi, én lány vagyok... tom mi kell neki :D

2012. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!