Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 18, én 33 vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David333 kérdése:

A barátnőm 18, én 33 vagyok. A szülei nagyon ellenzik a kapcsolatunkat és most nagyon bedurvultak és teljesen tiltják. Még telefonon sem beszélhet velem, nemhogy találkozzunk. Most megígértem, hogy 2 hónapig békén hagyom, szerintetek helyesen tettem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy helyesen tettél e.megbeszéltétek ti ezt ketten egymással hogy 2 hónapig semmi?de miért pont 2 hónapig?elég lenne szerintem 2 hét is hogy lenyugodjanak a kedélyek..
2011. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mekkora pénisz vagy. :D
2011. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkább meg kellene mutatni, hogy jó párja vagy, nem elhanyagolni a lányt a szülei miatt

azt hiszik, 2 hónap alatt elfelejtitek egymást, ha meg nem, akkor megint tiltani fognak egymástól

ez nem megoldás

2011. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást minek a szünet? Miért nem küzdesz érte?

Ha meg nem szeretitek akkor minek vagytok együtt?

2011. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

birka vagy.

ha anyosek azt mondjak,hgy csak akkor talalkozhattok,hogyha aramszedot epitesz a fejedre akkor azt is megteszed aztan elmesz mozdonynak?

kispapucs.

2011. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!