Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek állandóan alaptalanul féltékeny mindent jöttment csajra?

Figyelt kérdés
szerencsétlen barátomat az őrületbe kergetem ezzel, mindenkinél rosszabbnak gondolom magam pedig tudom hogy neki én vagyok a legjobb, de nem vagyok képes felfogni és mindig veszekszünk emiatt.. mit tegyek ellene és miért van ez? amúgy már együtt vagyunk egy ideje és nagyon szeretjük egymást.
2012. jan. 2. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőj fel, komolyodj meg... ne légy barom.
2012. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja igen hozzá akartam tenni hogy arra lyukadtam ki hogy nem vagyok érett még ehhez, ami lehetséges, de hogyan nőjek fel? mert igyekszem, csak nem olyan egyszerű.
2012. jan. 2. 01:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én exem 30 felett is ilyen volt. Részben a féltékenysége miatt dobtam 10 év után. Előbb-utóbb minden pasi megunja a féltékeny csajokat.
2012. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nos igen ettől tartok, de nem az a kérdés:D
2012. jan. 2. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig a válasz ez! :-)

Fel kell fognod, hogy a féltékenységgel csak tönkre teszed a kapcsolatodat.

Ha azt írom, gondolkozz és változz meg, akkor nem segítettem semmit.

A féltékenység abból ered, hogy nem vagy biztos magadban. Ha úgy érzed, hogy tényleg kevés vagy neki, akkor szakíts. Ha te vagy az igazi, akkor minden féltékenykedni...

2012. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát de tudom hogy ezzel elrontom a dolgokat, csak az a baj, hogy tényleg nem vagyok biztos magamban pedig minden okom meg lenne rá, és nem tudom mit csináljak.:/
2012. jan. 2. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, biztos lehetsz magadban, hisz a párod azért van veled, mert téged szeret és, ha nem fogsz a féltékenységed miatt veszekedni vele minden csaj miatt akkor boldogan fogjátok leélni egymás mellett az életeteket, mivel ő se fog a sok vita miatt elhagyni téged, meg másfelé kacsintgatni, hanem csak Te leszel neki:)
2012. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!