Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve élek együtt a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve élek együtt a párommal. Ez idő alatt háromszor vert meg. Minden héten megkapom, hogy "huzzak a házából". Borzasztóan féltékeny alaptalanul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már rég meg kellett volna tenned!!!Hagyd el!!!!!!! Általában az emberek egy verés vagy egy ilyen kijelentés után megteszik ezt. Még nem késő...
2009. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el ,de nagyon gyorsan.Rám egy férfi se emelne kezet,mert énis neki mennék az szent!

Ne hagyd magad!!!Egy ilyen férfinek nem való egy olyan lány,mint te.Nem érdemel meg téged!

2009. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem kéne 2x mondania hogy huzzak a házából.
2009. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem minek vagy még ott? hiszen világosan megmondta hogy nem akar veled lenni és húzzál már el. ?

Ettől függetlenül szemét dolog megverni valakit.

2009. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
NAgyon gyorsan hagyd el... NEm normális!
2009. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fuss körben a házon ötször, szórj hamut a fejedre, tépd meg a ruháidat és közben kántáld a süss fel napot. Mégis mit gondolsz mit kéne tenned? Ott kellene hagynod. Persze nem fogod ott hagyni, mert ha lenne ennyi eszed, meg erőd, akkor nem ide írnál kérdéseket, hanem az első, de maximum a második verés után elcuccolsz. Sőt azt se viseled el, hogy hetente leugat, hogy húzzá' el. Pont, pont, pont.
2009. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van,már rég el kellett volna hagynom.Csak én nagy hülyén mindig elhittem amikor bizonygatta,hogy mennyire szeret. Most jöttem rá,hogy fele sem igaz.
2009. máj. 19. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni, hidd el. Ne légy naiv! És ezt most nem bántásból mondom... De ha valaki iylen szinten átlépe gy határt, az már csak rosszabb lesz, jobb nem! Ne hagyd, hogy lelkileg tönkre tegyen, vagy épp a mentő vigyen el legközelebb! Ennél többet érdemelsz! Ne kezdd el Vele megbeszélni, mert csak beszédít, lépj le otthonról rögtön! Senki nem bánhat így egy másik emberrel!
2009. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Azok között se, akiket ver a társuk, azok között se, akikben nincs (vagy eddig nem volt) erő elmenni, és azok között se, akik elhiszik, hogy a férjük csak szeretetből veri.


A távoltartás intézménye létezik, csak nem működik. Decemberben fogadott el a Parlament egyhangúlag új törvényt, de azt most az elnök dobta vissza, mert sérti a bántalmazó jogait. (Ha a ház az ő tulajdona, nem lehet máég 72 órára se megfosztani, az önkormányzat pedig legyen köteles neki lakhatást biztosítani a távoltartás idejére.) De ha sikerül ezt a törvényt átvinni, akkor a rendőr már azonnal, helyben intézkedhet, és 72 órára eltávolíthatja a brutális felet. Ám amíg ez nem így működik, akkor (ha van gyerek) mehetsz anyaotthonba, ha meg nincs, akkor is biztos van barátnőd, rokonod, aki befogad pár napra, és segít új lakhatást találni.

2009. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak nem a következő verésre vársz? Ettől a fickótól semmi jóra nem számíthatsz. Hagyd el, de azonnal és ha legközelebb valaki kezet emel rád, már az első alkalom után azonnal kösdd fel a nyulcipőt!
2009. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!