Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet h féltékeny vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h féltékeny vagyok, de nem alaptalanul! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm elég jóban van az egyik legjobb haverommal. ezzel nem is volna baj. még kb fél éve együtt voltak 2 napig mert (az alkohol meg na mind1 értitek...)aztán barátnőm szakított vele(akor még nem jártunk) szóval utána még kétszer utasította vissza és utána jöttünk össze. kb két és fél hónapja vagyunk együtt. és nem bízom haveromban...nem 1 kapcsolatomat tette már tönkre :/

érzem rajta h szívesebben járna barátnőmmel mint az ő barátnőjével. pl amikor alkalma van rá mindíg megpróbál vele beszélni amikor csak tud. és ez nagyon idegesít mit csináljak?? kérdezzetek hha valamit nem értetek

18/F


2009. dec. 24. 13:00
 1/10 Andrewka ***** válasza:

Miért is vannak ilyen barátaid?

Egyszer próbálná meg lenyúlni a csajomat nem állnék vele többet szóba az biztos. Barátok között ez alapszabály. Egymás nője tabu.


22/f

2009. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
volt már ilyen kb fél évig nem szóltam hozzá, de aztán kibékültünk. és most meg elég sok közös hobbi van szaóval...
2009. dec. 24. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:

De bunkó!!! Házi nyúlra nem lövünk!!!!! Nincs mese, le kell építeni a gyereket, vagy el kell beszélgetni a lánnyal is, hogy most ilyenkor mivan...

Az ilyen nem haver, ha csak azért jópofizik, mert a csajod kell neki!!! Jól elkéne gyepálni.

2009. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem barát,de még csak nem is haver!Hagyd a fenébe,és ne állj vele szóba,kerüld a társaságát.Ne várd meg,míg itt is bekavar.
2009. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg kell ütni az ilyet, nincs mese, másból nem ért. El fogja szipkázni a csajodat, először szépen próbálkozik, aztán a hátad mögött mindenfélét mond majd neki, stb. Addig lépj, amíg nem késő!
2009. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: ja és még az is külön gáz, hogy már kavartak együtt, tehát bejönnek egymásnak. Az semmit nem jelent, hogy piásan, az alkohol könnyebben előcsalja az igazságot, don't forget!
2009. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

annyira nem jön be neki haverom. csak barátnőm épp be volt gyógyszerezve ez a paraszt meg leitatta.

szegény csaj azt se tudta h hol van, és másnap semmire nem emlékezett :S

2009. dec. 25. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze,persze...nehogy már elhidd ezt a béna szöveget!!!Ne hagyd,hogy az orrodnál fogva vezessenek!Simán látszik,hogy tetszenek egymásnak.Ha még erre az állítólagos haverod rá is tesz egy lapáttal,annak jó vége nem lesz.Én nem hagynám ezt a helyedben!
2009. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
komolyan nem értelek!! Ne csodálkozz,ha ilyen haverjaid vannak,sosem lesz nyugodt kapcsolatotok..sosem értem meg ezt. Barátomnak is a legjobb barátja megd*gta a csaját(igaz h egy ri.banc mert a fél kerületnek is megvolt)!!aztán még részletezte is és a barátom nem szólt rá 1szót se..ahelyett h behúzott vna neki..és még felhozta előttem is, pedig már erre rá fél évre jöttünk össze.aztán engem elakart szakitani tőle,mert a legjobb barátja és féltékeny volt h mindig velem van.Hadd ne mondjam miket mondott rám..meg hasonlitgatott az előző csajhoz.aztán nekem kellett szólni a barátomnak h v leálltja v választhat.Ezt nem értem mi a jó ebben h a haverotok folyton megaláz titeket,d*gja a nőtöket,aztán meg másnap puszi és pacsi!! MI van veletek?? nulla tartás? most hol van a férfiúi büszkeség??csak az utcán megy??
2009. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát ha a csaj hagyja magát, akkor ő sem külömb, volt pasi haverjával sem jövünk össze....

az sem szép dolog, vagy volt csaj, pasi tesójával pl

meg ha ilyenekkel barátkozol joggal hihetnék azt h te isi lyen pasi vagy

sztem azt kéne nézned, hogy a csaj megbízható e, de inkább a csajt ávlasztom, a haver az nem barát, főleg ha így viselkedik, kígyót melengetsz a kebleden, lehet jobb lenne mindkettőt hagyni, a barinőd döntse el mit akar, ha nem akar téged, akkor ne huzza az agyad, és másét sem.

2010. okt. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!