Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! SOS! MIT tegyek? SZAKÍTSA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! SOS! MIT tegyek? SZAKÍTSAK? Megbocsássam-e azt amit tett? (Olvassátok végig nagyon sokat jelentene a véleményetek! )

Figyelt kérdés
Szóval megsértődtem a páromra mert megbeszéltünk valamit hogy ne menjen valahová és kértem hogyha mégis menne szóljon és nem szólt akkor csak később mondta el. Innen robbant ki az egész. Az elején normális hangnemben beszéltük meg a dolgot meg mondta hogy hibázott is részben de csak részben hogy nem szólt akkor hogy megy de tudta hogy nem egyeznék bele és már muszáj volt lépnie az ügyben. Aztán lefeküdtünk aludni. Külön szobában aludtunk mivel a párom vendégségben volt nálunk és az én ágyam olyan pici hogy nem férünk el rajta ő alszik tehát a vendégszobában. Én mivel nem tudtam aludni átmentem hozzá hogy mégis milyen rosszul estek a történtek stb stb. Ő kérte hogy hadd aludjon most mert nagyon kimerült majd másnap beszélünk még a témáról de most hadd aludjon. Kimentem. Majd kis idő múlva újra bementem hogy nem bírom sz@rul esik a dolog stb stb. Ő megint kérte hogy kicsim kérlek aludjunk most mert nagyon fáradt(hajnali 4 volt) Továbbra sem hagytam békén mert bántott a dolog hogy abban az ügyben nem szólt nekem. Erre amikor már elszakadt nála a cérna azt mondta nekem hogy takarodjak. Ezen nagyon felhúztam magam mert elvégre a saját lakásomban mondja ezt. Oké hogy korábban beszéltünk a dologról ami engem bántott meg mondta hogy még fogunk is és kérte egy csomószor szépen hogy szeretne aludni mert nagyon kimerült de akkor is a hogy mondhat ilyet a saját házamban hogy takarodjak a szobából. Utána persze mondta hogy nem gondolta ezt komolyan indulatból mondta mert feldühítettem nagyon. Nem akart megbántani. Megbocsássam-e ezt szerintetek?
2012. jan. 2. 03:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
mivan?
2012. jan. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le aludni.
2012. jan. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?:S
2012. jan. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
szerintem bocsáss megneki néha én is mondok ezt azt amikor már nem hagy békén és idegesít....főleg ha még fáradt is volt..
2012. jan. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen komoly sajnos :( Olyan rosszul esett:( Most sem bírok aludni annyira bánt a dolog ezért kértem a segítségeteket hogy mit tegyek szakítsak mert ennyire megbántott vagy bocsássak meg neki?
2012. jan. 2. 03:48
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen komoly sajnos:( Annyira rosszul esett:( Most sem bírok aludni annyira bánt a dolog. Ezért kértem hogy segítsetek mi lenne a helyes lépés szakítani vagy megbocsájtani ebben az esetben?
2012. jan. 2. 03:50
 7/29 A kérdező kommentje:
Bocs véletlenül kétszer küldtem el mert lefagyott közben a gép.
2012. jan. 2. 03:54
 8/29 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hatalmas gyökér vagy. :S
2012. jan. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Miért?:( Mert rosszul esett hogy nem szólt nekem valamiről amit megbeszéltünk előre hogy szólni fog. Jó ok elismerte hogy ebben hibázott viszont azt nem bánta meg hogy lépett az ügyben ami rám is tartozott volna. Ezen húzott fel ezért nyaggattam aztán erre azt mondja a SAJÁT házamban hogy takarodjak. És még én vagyok a gyökér?
2012. jan. 2. 04:00
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali 4kor ne a pasiddal akarj beszélgetni ha már alszik és elmondta, h fáradt, de te nem tudtad felfogni.. Aztán még te vagy felháborodva.. Ha ezért szakítasz vele külön CGZ
2012. jan. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!