Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt mondaná? Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

A szilvesztert együtt töltöttük. Tegnap beszéltem vele msn-en, mondtam, hogy remélem olyan jó lesz együtt az egész évünk, mint az az este. Erre azt írta, hogy lehet, hogy nem leszünk együtt.. Már többször is mondott olyat burkoltan, hogy mi csak egy ideig leszünk együtt...


Különben még csak 2 hete vagyunk együtt. Bár én szeretném, ha örökké tartana, mert nagyon jó vele :)


2012. jan. 2. 13:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadod ezt a tanácsot próbáld nem túlságosan megszeretni mert iszonyat nagyot fogsz koppanni.
2012. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Engem nem bántana meg, mert igaza van. Engem sokkal inkább az zavarna, ha azt mondaná, hogy "örökké szeretni foglak", mert úgyse fog.
2012. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon rendes, aranyos, kedves srác. A szüzességét is velem akarja elveszíteni, 2 hónapot akar várni vele minimum. Nem hiszem, hogy csak rövidtávra tervez velem :(

Vagy csak én látok a dolgok mögé mást? Nagyon bizalmatlan vagyok az emberek felé..

2012. jan. 2. 13:53
 4/25 anonim ***** válasza:

Ott hagynám...Nem hiszem, hogy nagyon szeret..:/ Sajnálom..

Hány éves vagy?

2012. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Második: én is ezzel nyugtatgattam magam. Csak azért lehetne ezt szebben is mondani, ha már mond valami ilyet
2012. jan. 2. 13:54
 6/25 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem leszünk együtt örökké, de hát akkor is. :/ Én ilyet nem mondanék neki, ezt neki is megmondtam.


Ja meg volt még 1 ilyen beszólása. Mondtam neki viccesen, hogy na és akkor már én lennék az igazi.. Erre azt mondta, hogy az igazi nem, bár ő örülne neki a legjobban.

2012. jan. 2. 13:55
 7/25 A kérdező kommentje:
17 vagyok, ő 20
2012. jan. 2. 13:55
 8/25 anonim ***** válasza:
Öööh... hát izé, tudom én, hogy általában a kapcsolatok szakítással végződnek, még akár évek múlva is, de így rögtön az elején ilyet mondani? Azért ez elég érzéketlen dolog...
2012. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Pfff..2hét után örökké..xD hány éves vagy 14..
2012. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9. válaszoló: talán beszólogatások helyett tanulj meg értelmezni 1-2 mondatot ;)
2012. jan. 2. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!