Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ti mit szólnátok egy olyan anyóshoz, aki ha soványok, és normál testsúlyúak vagytok akkor azt mondaná, hogy semmi gond, majd én felhizlalom?

Figyelt kérdés
Ugyanis szerinte egy 10-20 kilós hízás az természetes ahogy az évek telnek. :( Ő túlsúllyal küzd, de azért nem kellene más emberek életét is tönkre tennie, szeretnénk a párommal mindketten vékony mozgékonyak lenni, és élvezni az életet. Kövérként sok dolgot nem tudnánk megtenni, ami most örömet okoz nekünk. :( Olyan furcsák egyes emberek. :(
2011. dec. 6. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én egyszer majdnem elütöttem az anyósom és sírva fakadtam hogy épp akkor ment tönkre a gázpedál :/
2011. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jaj volt egy ilyen jelöltem, mindig tömni akart, mert olyan soványka vagyok, ő meg egy hájas disznó volt -.-' Szerencsére már rég nincs vele kapcsolatom, el nem tudtam volna képzelni, hogy mi lett volna, ha ő lett volna az anyós :D
2011. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy viccesen mondta valószíműleg...

Nekem van telt barátom, aki így is élvezi az életet.

2011. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ilyet szokás mondani, ettől miért furcsa?

Már az is baj, ha etetni akar?

2011. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szánta, még örömmel mesélte, hogy a férje is elég soványka volt esküvő előtt, de esküvő után ahogy teltek az évek 15 kilóval lett több. Természetesen nem mondom, hogy a teltek nem élvezik az életet, de én voltam teltebb, és tudom magamról, hogy nem volt önbizalmam, rosszul éreztem magam a bőrömben. Egyéni kérdés, én vékonyként érzem magam jól túlsúlyosként nem.
2011. dec. 6. 14:32
 6/18 anonim válasza:
nekem a sógornőm ilyen. Jól szituált 40 körüli nő, nagyon csinosan öltözik, de tény hogy van feleslege. Nekem nincs (vagy csak 1-2 kiló), erre abban a hitben él szegény, hogy egy méret vagyunk. Most szültem meg a második babámat fél éve, és olyan típus vagyok, hogy a szoptatás nagyon lefogyaszt, így jelenleg a sovány kategóriába esem. Erre megkaptam tőle, hogy így biztos kevésbé tetszem a férjemnek, hízzak fel kicsit! :)
2011. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Dehogy baj, ha etetni akar. :) DE eszek én magamtól is. :D
2011. dec. 6. 14:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Jaa értem én. Hát akkor ne negedd, hogy tukmáljon, először udvariasan utasítsad el, ha meg erőszakosan, többször is kínál, ne válaszolj...
2011. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az még nem olyan nagy baj, ha téged akar felhizlalni, mert te meg tudod mondani, hogy köszönöd szépen, inkább maradsz egészséges, szép testű ember, mint egy túlsúlyos, mindenféle betegséggel küszködő roncs.

De ami a fő probléma, hogy az ilyen anyós hajlamos az unokát tömni mindenféle kajával, hogy "szép" kerek fejű, elhízott gyerek legyen belőle.

Ez nagyon veszélyes, sürgősen le kell állítani.

Én egészségesen étkezem, tudatosan, sose többet, mint amit a fizikai-szellemi aktivitásom igényelne. Sose voltam kövér, inkább izmos és sovány és nem szeretném, ha ezt egy kövér nő hibás testképe miatt szégyellnem kellene.


Vidéken még ma is hallom sokszor az a primitív beszólást, hogy "Egyél! Csúnya a sovány!". Elképesztő.

2011. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Óh igen a híres "csúnya aki sovány" beszólás, vidéki vagyok, sajnos nem kell bemutatni. Aki nem éri el a 70-80 kilót azt megbélyegzik az itteniek, hogy biztos azért néz ki ilyen gebének, mert beteg!
2011. dec. 6. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!