Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetbe mit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit érdemes csinálnom? (normális válaszokat kérek) 20/L

Figyelt kérdés
13 év után találkoztam egy ismerősömmel 2 hónapja,teljesen véletlenűl akkor még volt barátnője is,1 hónappal ezelőtt felhívott beszélgetűnk és mondta hogy szakított barátnőjével meg hogy szeretnék-e felmenni hozzá Bp-re.2 hét múlva fel is mentem hozzá 4 napra,de utólsó nap megjelent az exe,azóta mióta hazajöttem alig beszélgetűnk és a facebookos családi kapcsolatát is megváltoztatta "bejegyzett élettársi kapcsolattá".Erre rá kérdeztem és azt modta hogy MÉG! nincs 1ütt b.nőjével,de velem kapcsolatos szándékai komolyak.Most nem tudom mit gondoljak vagy mit tegyek?Hagyam őt békén,várjam meg még ő jelentkezik?Vagy keressem én?
2012. jan. 2. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ez most az utóbbi percekben történt?
2012. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
igen,kb. 30 perce
2012. jan. 2. 21:33
 13/16 anonim ***** válasza:
De aztán nehogy bedőlj a ,,vegyél vissza légyszi, megbántam mindent, téged szeretlek dumának"... mert ez jönni fog :P
2012. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem egyenesen egy lapáttal kopogtass nála.
2012. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ezek után tutti nem fogok elhinni neki semmit,azzal a lapáttal meg jól fejbe vágom hogy hadd legyen agyrázkódása hogy még azt is elfelejtse hogy egyáltalán ismertűk egymást valaha is :D
2012. jan. 2. 22:07
 16/16 anonim ***** válasza:
csak agyrászkódás?az nem lesz eléggé durva.nekem már volt,és nem lesz elégg hidd el.kérjél segítséget inkább és kamerázd le.
2012. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!