Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probalom lekuzdeni a tavolsago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probalom lekuzdeni a tavolsagot, gyakran nomad korulmenyek kozott, csak hogy baratnommel lehessek. Mi a megoldas erre?

Figyelt kérdés
A baratnommel egy varosban szeretnek elni, de nincs szallasom se munkam ott. Mikor ott vagyok a varosaba az utcan szoktam aludni, mert hotelban nem tudok, hiszen egy ejszaka 50 Eurotol kezdodik. Azt mondta nem meri tovabb vallalni a kockazatot, hogy a hidegben aludjak miatta, es hogy rossz legyen nekem. O nem tud adni szallast nekem, mert kollegiumban lakik, es oda engem nem engednek be, es meg ismerosei sincsennek, mert most kezdte az egyetemet. Keresem folyamatosan a munkat, hogy ne legyen ez a helyzet gond, de kulfoldon nagyon nehez, de meg nem adtam fel. Utazni nem tudok a ket orszag kozott, mert nagy a tavolsag, es o sem tud az egyetem miatt eljonni hozzam. Most megszakitotta minden kapcsolatat felem, csak azert mert szeretne, hogy jo legyen nekem, hogy ne eljek nomad eletet es hogy jojjek haza. Ez nem kifogas a reszerol, hiszen ismerem, es o is tudja, hogy nem olyan ember vagyok, aki elzullodt. Biztos, hogy o velem akar lenni, mert sirva koszont el tolem, de az elet kozenk szolt. Ha valaki szeret valakit igazan kepes elengedni. Annyira jot akar nekem, hogy ne szenvedjek, hogy kepes lemondani rolam, en pedig ezaltal meg jobban megszerettem, es ezert megoldast akarok talalni. Hogy tudnam a baratnomet meggyozni, hogy nyugodjon meg, es nem kell ezert felelosnek ereznie magat miattam! Hogy tudnam meggyozni, hogy adjon egy kis idot meg kettonkre, es tartsuk tovabbra is a kapcsolatot, es birom meg az ellenallast az utcan, addig amig nem talalok munkat es szallast?
2012. jan. 2. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél aupair(van fiú ismerősöm aki az). Vagy keress szállást cocuhsurfingen. Ingyenes és vicces. De amúgy az én barátom is külföldön van de soha nem mondanám neki h szakítsuk meg a kapcsolatot, mert szeretem és legyőzünk minden akadályt
2012. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most hol vagy? Hol netezel?? Melyik országban vagy? Mert ha közel vagy tőlem,akkor szívesen adok ki szobát neked.(majd egyszer fizetsz valami jelképes összeget,ha már dolgozol)

üdv..

2012. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendes vagy, de nem hiszem, hogy a svajci francia hatar mellett laksz...
2012. jan. 2. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
hidd el a couchsurfing oldalon rengeteg segítőkész ember van aki ingyen befogadna egy-egy éjszakára
2012. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 20:36 vagyok


Sajnos nem.Oxfordi vagyok,csak gondoltam,hátha errefelé vagytok..

Sajnálom,hogy nem tudok segíteni.

2012. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello kerdezo!

Mi tortent azota? 2 Ev eltelt, sikerult megoldani, vagy sajnos mar nem?:(

2014. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!