Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok,5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok,5 éve vagyunk együtt, de megtetszett egy férfi? Nem történt semmi köztünk, de úgy gondolom kölcsönös a vonzalom!

Figyelt kérdés

Van már egy kislányunk is. Tudom, hogy közhely, de szeretem a férjemet, nem akarok külön lenni tőle. A másik férfival egy edzőterembe járunk, váltottunk már pár mondatot, segített, mosolyog, közel jön hozzám. Csakis TESTILEG vonzódom hozzá, és ott tartok, hogy ha nem történik "valami" köztünk, megőrülök. Egyfolytában a szemem előtt "lebeg". De nem is ez a fő probléma, hanem az, hogy azon jár a fejem, hogy hogyan tudnám megoldani, ha "arra" kerülne a sor, hogy nem tudjon meg senki semmit!


A kérdés nem az, hogy ribanc vagyok-e, hanem hogy oldjam meg a "találkozást" és hogyan kerüljem el a lebukást?


2012. jan. 2. 21:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Kapd el az edzőteremben a zuhanyzóban!
2012. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Szerintem hagyd. Ha tényleg szereted a férjed akkor nem tennél semmi olyat, amit esetleg később megbánhatsz. Gondolj a gyermeketekre is. Abba is gondolj bele hogy mi lenne fordított esetben. A férjednek tetszik meg egy másik nő, és próbálna kijátszani hogy találkozhasson vele? Szerintem Neked se esne jól. Arról nem beszélve hogy nem is ismered a férfit. Egy családi életet akarsz megkockáztatni egy "futó kapcsolatért"? Mi van, ha csak arra játszik hogy lefektessen? Lehet hogy Neked adta a szépet és bókolt. Persze ez minden nőnek jól esik, de lehet hogy valójában meg egy nőcsábász aki bármikor kapható egy alkalmi szexre? Lehet addig kedves veled amíg lefektet, utána meg lehet az utcán sem ismerne meg. Azt meg nem kiabálhatod rá senki előtt hogy:

- Ott az a szemétláda adta nekem a szép csak hogy lefektethessen! Most meg mintha nem is ismerne!


Én a te helyedben hagynám az egészet.

2012. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

Hááát. Én ha valakit megkívánok ennyire, akkor valszeg nagyívben elkerülöm onnantól fogva, mivel nem akarom a barátnőmet megcsalni. Sőt, ha ez eszembe jut, egyből jön a bűntudat és eszembe jut az, hogy mennyi mindenen mentünk keresztül; és hogy mennyire SZERETEM!


Én a kérdésedből azt szűrtem le, hogy már nem igazán szereted a férjed. Nem én vagyok a legtapasztaltabb a világon, de csak a gyerek és a házasság miatt nem kell vele maradni. Viszont ha tényleg szereted, akkor miért jut egyáltalán ilyen az eszedbe hogy "hogyan tudnám megoldani"? Ezek nagyon csúnya logikai bukfencek szerintem.

2012. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
18%
a második kommentelőnek adok teljes szívből igazat,ő megmondta a tutit,ebben minden benne van...
2012. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagy ribanc, mit csinálsz majd, ha a férjed is meg csal mondjuk 5 év múlva és kiderül? Meg fogsz tudni neki bocsájtani, mert te is saras vagy. Amúgy már lehet meg is csalt. Arra vigyázz nagyon nehogy kiderüljön. Nem az elején fog kiderülni, hanem mikor elszalad veletek a ló kicsit később. Tudni kell majd leállni, ami lehet, hogy nehezebb lesz, mint most nemet mondani. Ezt mérlegeld. A találkozást megoldani meg csak te tudod, hogy hogy lehet.


23/L

2012. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészíteném...


A férjem állandóan dolgozik, vállalkozó. Értem, hogy fáradt. De amikor ilyenkor vége a "szezonnak", akkor meg horgászni, és nincs itthon velünk sose. 26-án, Karácsonykor elment szintén és este 8kor jött haza. Nem nőnél volt, mert az apjával jár. Mindig mondom neki, hogy szeretkezni szeretnék, de vagy a feje fáj, vagy fáradt, vagy elalszik, vagy csak szimplán nincs kedve. Havonta 1x szoktunk együtt lenni átlagban. Az edzőterembe is azért kezdtem el járni, mert a szülés után volt/van súlyfeleslegem, szeretném, ha tetszenék neki. Nem vagyok 50 kilós festett, műkörmös kurv@! Szükségem van rá, hogy foglalkozzanak vele, és tetszik, hogy érdeklődik valaki irántam. Mikor este itthon van, akkor én játszok, vagy tv-zek a gyerkőccel, Ő meg ül a szg előtt, és kész. Nem beszélgetünk túl sokat. Ha akarok, sosincs kedve. :(

2012. jan. 2. 21:26
 7/34 anonim ***** válasza:

# 3

Leginkább a gyerek szempontjából mondom azt, hogy hosszú távon az ő lelki fejlődésének is rosszat tesz egy olyan házasság, ahol csak a gyerek miatt maradnak együtt a szülők; mivel a gyermek bizony tőlük tanul el mindent. Kérdezz meg bármely pszichológust, nekem fog igazat adni.


Sokkal hasznosabb, ha egy szerető közegben nő fel és ott biza a párunk átk*rása, ebbe nem tartozik bele. #5 voltam.

2012. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%

Két lehetőséged van:


Vagy bezárod a kaput és elválsz tőle, -ha nem csak a pénzéért vagy vele- és nekiállsz fácánkodni, vagy vele maradsz és hűséges leszel.

A köztes megoldás nem tisztességes, és hosszú távon többet árt mint használ.

2012. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak mondanám, hogy ismerem a férfit, régi, tinikori társaságból, (közösségi oldalon ismerősöm a kezdetek óta), csak sose beszélgettünk eddig. köszönni köszöntünk, de semmi több. És egyébként pont azt akarom, hogy csak "megfektetni" akarjon, és nem többet.
2012. jan. 2. 21:30
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg tessék ráparancsolni, hogy beszélgessetek. Mondd el neki, hogy vannak szükségleteid és mondd el, hogy figyelemre vágysz. Ha nem érdekli, akkor boldog házasságod már gondolom nem lesz. A legfontosabb hogy ne zsarold, mert annak rossz vége lehet.
2012. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!