Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ha egy fiatalabb lány aki szerelmes belétek mindig irkál meg képeket képeket küld nektek?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá??
2010. jún. 23. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

utálom az ilyen kis csajokat. miattuk nem merek felmenni msnre, mert rögtön rám ír, 5-6 tizenéves ronda kiscsaj.


aki érdekelne azzal már lett volna valami...

20F

2010. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 alatt semmit, 16 felett dugnám.
2010. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig türném,aztán finoman lekoptatnám őket.
2010. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyire fiatal hozzám képest,az a kérdés.nem tudom mit szólnék hozzá.lehet elküldeném a p.csába,de lehet semmit nem csinálnék,h nehogy összetörjem a pici szívét,hisz már annyi lánynak összetörtem.és rájöttem talán nem így kelett volna.dehát ilyen az élet.
2010. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar nem tudod őt tiltani? Talán az megoldás lenne!
2010. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

volt ra esely,azokat mindig invisiblen hagyom,amelyik kell azzal jarok par hetet dugom amig megunom,utanna hagyom,vagy ha jol nez ki megtartom,bizony volt egy lany aki imadott engem,csak sajnalatbol voltam vele 2 honapig,utanna talalt mast,most meg bombazo cica,nem meg akar velem lenni mert egyszer mar atvertem,ezt meg kiba szottul sajnalom


clyde88

2010. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha agyon zavar, és nem áll le szép szóra, akkor feltenném puruttyára. Az hatásos.
2010. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
letiltom ha olyan....én max 1 évvel fiatalabbal állnék le.
2010. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!